11 травня 2023, 18:03

Соліст "Бі-2" Бортник влаштував сеанс "екзорцизму" для Z-патріотів: "Ви вбивці"

Соліст гурту "Бі-2" Єгор Бортник назвав росіян, які підтримують війну, "тваринами".

Соліст "Бі-2" Бортник влаштував сеанс "екзорцизму" для Z-патріотів: "Ви вбивці"

Соліст групи "Бі-2" Єгор Бортник, який виїхав до Ізраїлю з РФ, розсердив Z-патріотів відповіддю на їхню пропозицію вшанувати пам'ять ветеранів Великої Вітчизняної війни.

В одній із соцмереж прихильники війни привітали музиканта з Днем Перемоги, на що він відповів: "З Днем Перемоги союзницьких військ у Другій світовій війні!" Бортник також запропонував відзначати перемогу над гітлерівською Німеччиною 8 травня, нагадавши про причетність союзницьких військ до боротьби з нацистами.


Z-патріоти не погодилися з пропозицією соліста "Бі-2", почали писати стандартні фрази "діди воювали", а він нібито зраджує їхню пам'ять. Крім цього, уся Європа нібито воювала на боці Гітлера, а тепер ліберали й Україна хочуть вшановувати загарбників, а не радянських (вони мають на увазі виключно росіян) воїнів.

"Ви вбивці. Ви перекреслили всі свої досягнення, та й досягнення були спільними з Україною та з Європою. Усе, що викликає зараз путінська Росія, тільки огиду та гидливість", - відповів Бортник.


Нескладно уявити реакцію Z-патріотів, які підтримують війну проти України й активно переписують історію Другої світової війни: дехто дійшов до того, що Польща сама була винна у тому, що 1939 року на неї напали Німеччина та СРСР. Багато хто пише образи, інші лякають артиста відмовою від його творчості, яку безоплатно завантажили у Мережі, треті дозволяють собі погрози на адресу Бортника та членів його сім'ї.

У підсумку Бортник написав, що йому "плювати" на всіх коментаторів і у РФ він не збирається повертатися.

Нагадаємо, 9 травня Володимир Путін з'явився на "параді перемоги" на Красній площі у компанії двох ветеранів, які не воювали проти нацистів.

Крім цього, Москвою у статусі нових "героїв" розгулювали "ряджені" бойовики з ОРДЛО.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини