2 червня 2023, 15:45

"Найгуманніший" суд РФ ухвалив вердикт на вимогу Галкіна про зняття статусу "іноагента"

Російське судилище сенсацій не піднесло: статус "іноземного агента" з відомого пародиста Максима Галкіна так і не зняли.

"Найгуманніший" суд РФ ухвалив вердикт на вимогу Галкіна про зняття статусу "іноагента"

У столиці Російської Федерації Замоскворецький суд розглянув позови Максима Галкіна й інших відомих росіян, які оскаржували занесення до реєстру "іноземних агентів", куди слуги режиму Путіна зараховують людей, що "посміли" критикувати владу, передає Діалог.UA.

Адвокат Галкіна, виступаючи у суді, звернула увагу, що відомий російський пародист політичним діячем не є, а статус "іноагента", присуджений йому владою РФ, порушує його конституційні права.

Зі свого боку, кишеньковий чиновник Путіна, який працює у Міністерстві юстиції РФ, заявив, що аналіз розміщених артистом матеріалів "виявив його політичну діяльність", а сам Галкін нібито "перебуває під іноземним впливом".

У результаті, як і очікувалося, суд відмовив Галкіну у задоволенні позовних вимог і ярлик "іноагента" залишив. До речі, таке ж "гуманне" рішення Замоскворецький суд Москви виніс і за позовами іншого артиста Семена Слєпакова, а також популярного блогера та журналіста Іллі Варламова.

Нагадаємо, нещодавно пародист Максим Галкін, якого визнали "іноагентом" 16 вересня 2022 року, подав позов до Замоскворецького суду Москви з вимогою зняти з нього цей ярлик.

Як раніше повідомлялося, Максим Галкін українською мовою висловився про зняття статусу "іноземного агента".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини