6 червня 2023, 15:57

Максима Галкіна у Росії підозрюють у фінансуванні ЗСУ та хочуть визнати "спонсором тероризму"

Диктаторський режим Путіна вирішив начепити на відомого пародиста Галкіна ще один ярлик.

Максима Галкіна у Росії підозрюють у фінансуванні ЗСУ та хочуть визнати "спонсором тероризму"

Популярного російського гумориста Максима Галкіна, який засудив агресію військових РФ, вимагають перевірити на спонсорування Збройних сил України, передає Діалог.UA.

Пособники диктатора Путіна у Росії, що представляють одіозний громадський рух "Зов народу", мотивують свою ініціативу тим, що виступ Максима організували українські менеджери.

Донос російських стукачів із "Поклику народу" вже направлено до каральної чекістської служби ФСБ.

За їхніми словами, виступаючи на концерті у турецькій Антальї, Галкін просив не знімати його на телефон, оскільки за це концертний зал може оштрафувати організаторів з України.

"Не виключено, що організатори спрямовують частину коштів на підтримку ЗСУ, що фактично робить Максима Галкіна спонсором тероризму", - стверджують донощики з "Зову".

Російські ЗМІ написали про те, якщо під час перевірки підтвердиться факт фінансування ЗСУ Максимом Галкіним, то його вимагатимуть визнати "спонсором тероризму".

Нагадаємо, нещодавно пародист Максим Галкін, якого визнали "іноагентом" 16 вересня 2022 року, подав позов до Замоскворецького суду Москви з вимогою зняти з нього цей ярлик.

Утім, пізніше стало відомо, що суд у Москві відхилив позов артиста.

Як раніше повідомлялося, Галкін українською мовою висловився про зняття статусу "іноземного агента".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини