21 червня 2023, 09:14

Німеччина не пустить до себе окупанта та співака Радчинського, який воював в Україні, – деталі

У німецькому місті Фехта не виступатиме з піснями окупант Павло Радчинський.

Німеччина не пустить до себе окупанта та співака Радчинського, який воював в Україні, – деталі

На початку поточного тижня у Мережі спливла інформація, що на початку липня у Німеччині мав відбутися концерт за участю російських музикантів і співаків. Серед інших "зірок" було ім'я і Павла Радчинського, який воював в Україні у 2023 році.

Користувачі соцмереж виступили зі зверненням до німецької влади не допустити проведення концерту за участю Радчинського, інформує український журналіст Андрій Цаплієнко.

Сьогодні, 21 червня, з Німеччини прийшли хороші новини про те, що концерт за участю Радчинського скасовано.

Активістка Anna_Lena2022 оприлюднила інформацію про злодіяння Радчинського, а Nafo Fellas вийшла на зв'язок з організаторами концерту у Фехті.

Однак це тільки півкроку, оскільки окупант Радчинський має сидіти у в'язниці за всі свої злодіяння на території України.

Павло Павлович Радчинський, бурят за національністю, який позиціонує себе як музикант. З грудня 2022 по лютий 2023 роки був на війні в Україні. Найцікавіше, що концерт у Фехті запланований на 9 липня, та він є безкоштовним.

Раніше ми повідомляли, що в одному з караоке-барів Курська заборонено співати патріотичні пісні, записані Газмановим, "Алісою" та Shaman.

Нагадаємо, співачку Ані Лорак помітили на одному з пляжів Іспанії. Вона сильно погладшала.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини