31 липня 2023, 12:50

Пугачова та Галкін виступили у Латвії на підтримку України, розлютивши Z-патріотів

Галкін і Пугачова знову висловили свою підтримку українцям, які зазнали нападу російських військових злочинців.

Пугачова та Галкін виступили у Латвії на підтримку України, розлютивши Z-патріотів

Легендарна співачка Алла Пугачова та її чоловік відомий гуморист Максим Галкін з'явилися в Юрмалі на фестивалі Лайми Вайкуле на підтримку України, передає Діалог.UA.

На благодійному заході Laima Rendezvous, що проходить у Латвії, зіркове подружжя знову висловило свою підтримку українцям.

Пугачова та Галкін, які раніше виступали проти вторгнення військ РФ в Україну й емігрували до Ізраїлю, опублікували знімок із заходу.

Варто зазначити, що, незважаючи на свій солідний вік 74 роки, Алла Борисівна мала гарний вигляд і продемонструвала стильний образ, обравши костюм із шортами та жакетом у смужку, доповнивши його чорними колготками та зручними балетками.

Зі свого боку, пародист Максим Галкін, супроводжуючи легендарну Примадонну, також мав вельми стильний вигляд.

До речі, організатори фестивалю вирішили не запрошувати на нього артистів, які підтримали російську військову агресію в Україні.

Справжній фурор у Мережі та на концерті викликало спільне виконання Лайми та Максима знаменитої пісні "Листья желтые" латиською мовою. А Примадонна була ніби на "підтанцьовці" у дуету, який спонтанно виник. Відео імпровізованого виступу Вайкуле опублікувала у себе в "Інстаграм".


Шанувальники зірок не приховували свого захоплення у коментарях до відео:

"Уже сьомий раз переглядаю... Це найкраще, що було за останній рік... Великий привіт вам з Одеси! У темний час, чіткіше видно світлих людей!

Навіть Галкін може вивчити латиську, коли треба, а багато хто живе десятиліттями та вважає: нафіг треба знати державну мову.

Ось що значить повага до іншої культури та мови. Дякую, дуже приємно це почути!!!

Мої слова щирого захоплення Лаймою, Максимом і, звичайно, Аллою!!! Сміливі, красиві, нескінченно талановиті!!!"

"Привіт зі Львова! Гідні вільні люди, які на боці добра, здорового глузду, вірних життєвих цінностей! Дякуємо за творчість, за життєву позицію та за підтримку України", - дякували підписники Галкіна.

Також відомо, що у Мережі шанувальники агресивної політики Путіна піддали хейту і Пугачову, і Галкіна. У словах російських Z-патріотів звучала погано прихована ненависть до артистів, які не  прогнулися під путінський режим.

Нагадаємо, відомий пародист Максим Галкін, який емігрував до Ізраїлю, запропонував відправити на фронт Філіпа Кіркорова.

Як раніше повідомлялося, Кіркоров відреагував на жарт Галкіна, раптово заговоривши про мир.

Також ми писали, що Галкіна у Росії підозрюють у фінансуванні ЗСУ та хочуть визнати "спонсором тероризму".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини