10 серпня 2023, 12:45

Актора Гогунського, який зіграв найтупішого персонажа в "Універі", не пустили до Грузії: названо причину

"Кузя" Гогунський, який підтримав путінську агресію в Україні, був змушений повертатися з Грузії ні з чим.

Актора Гогунського, який зіграв найтупішого персонажа в "Універі", не пустили до Грузії: названо причину

Російського актора Віталія Гогунського, який зіграв у серіалі "Універ" найбезглуздішого персонажа - качка-каратиста Едуарда "Кузю" Кузьміна, не пустили до Грузії, передає Діалог.UA.

Пособник Путіна Гогунський прилетів до Грузії з метою знятися в якомусь черговому телепроекті, але його не випустили з аеропорту. Мало того, "качка Кузю" перепровадили назад на літак до Росії під конвоєм.

Як поскаржився директор російського артиста Табріз Шахіді, грузинська сторона ухвалила таке рішення "з політичних причин".

До речі, після вторгнення Росії в Україну, що сором'язливо називають "спецоперацією", Гогунський висловив підтримку агресивній політиці диктатора Путіна, ображав учасників українського Євромайдану, а також їздив на окупований Донбас, де розважав російських окупантів.

Примітно, що на українському сайті "Миротворець" Гогунського звинувачують у пропаганді російського фашизму та нацизму, а також підтримці російської військової агресії щодо України.

Але не тільки українська сторона звинувачує "Кузю" у злочинах. Так, російський ФБК Навального вніс його до списку корупціонерів і розпалювачів війни за активну підтримку керівництва й армії РФ під час нападу на Україну.

Цілком можливо, що у Грузії могли "забанити" цього горе-актора не тільки за підтримку війни в Україні, а й загалом за пропаганду на користь Путіна, який, як відомо, окупував і частину грузинської території.

В Інтернеті опубліковано фото зовсім згаслого Гогунського вже після того, як грузини виставили його з країни.


Нагадаємо, грузини святкують перемогу: лайнер із туристами з Росії більше не заходитиме до Батумі.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що прибуття російського лайнера у порт Батумі - провокація Москви.

Раніше ми писали, як російські туристи, які приїхали до Грузії, заявили, що нічого не знають про окупацію країни.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини