5 вересня 2023, 12:06

Хейт і сльози: ведуча Раміна розповіла, як їй жилося у Москві після 2014 року

Українська ведуча Раміна розповіла про те, чому вона чотири роки жила у Москві після 2014-го та який неприємний випадок тих часів закарбувався їй у пам'ять.

Хейт і сльози: ведуча Раміна розповіла, як їй жилося у Москві після 2014 року

Коли в Україні почалася війна з РФ у 2014 році, Раміна Есхакзай якраз знімалася у проекті "Холостяк". Тоді їй було 20 з гаком років і у голові гуляв вітер (за зізнанням самої ведучої - ред.). Після закінчення зйомок у шоу вона вирішила поїхати до Москви та піти вчитися на акторську майстерність до школи Костянтина Райкіна (Вища школа сценічних мистецтв у Москві - ред.), щоб відчути себе вільнішою, навчитися імпровізувати та правильно говорити.

Про це Раміна розповіла у великому інтерв'ю Дмитру Гордону, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Дмитро Гордон".

У Москві учасниця шоу "Холостяк" зіткнулася з хейтом з боку викладачів. Зокрема, викладач із техніки мовлення говорила їй: "Давайте, Раміна, Ви спробуйте, але у Вас, звичайно, говір такий, Вам буде важко". Після таких слів Раміна розплакалася та вибігла з аудиторії.

"Зараз я вже розумію, що це у неї (викладача - ред.) були просто імперські замашки", - сказала Раміна.

Також блогерка зізналася, що у неї проскакували думки залишитися у Москві після того, як до неї масово почали йти на інтерв'ю росіяни. Таким чином, вона освоїла російський ринок, будучи вже й на українському.

"Але у росіян є така риса, що коли вони бачать талант, то максимально хочуть потоваришувати з тобою та використовувати тебе. Сьогодні я розумію, що вони просто хотіли використати мене та мій ресурс з українською аудиторією, щоб просувати там свої наративи", - сказала Раміна.

Нагадаємо, Дмитро Гордон вибухнув гнівом у бік росіян через інцидент із Лією Ахеджаковою: "Підлі люди".

Також Анастасія Приходько обурилася вчинком колеги Віри Брежнєвої: "Я вважаю, що так не можна".

Раніше у Мережі виклали топ-10 зрадників України зі сфери шоу-бізнесу.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини