12 вересня 2023, 13:00

Три причини, через які кіт або кішка люблять спати у ногах господарів

Багато людей не розуміють, що значить, коли кішка спить у ногах, оскільки є місця набагато зручніші, однак такий вибір обумовлений кількома причинами.

Три причини, через які кіт або кішка люблять спати у ногах господарів

Багато людей, у яких є домашні коти або кішки, помічають, що їхні вихованці люблять спати у ногах. Чому ж вони роблять це?

По-перше, коти та кішки сплять у ногах том, що там тепло. Людське тіло виділяє тепло, особливо у ділянці ніг, де розташовані великі артерії. Коти та кішки, як правило, віддають перевагу теплим місцям для сну, тому вони притискаються до ніг своїх господарів.

По-друге, коти та кішки сплять у ногах тому, що там безпечно. Коти та кішки є тваринами-мисливцями, але також і жертвами для інших хижаків, тому вони інстинктивно шукають захищені місця для сну, де вони можуть почуватися спокійно та розслаблено. Ноги людини слугують їм своєрідним укриттям від небезпеки.

По-третє, коти та кішки сплять у ногах тому, що там затишно. Коти та кішки дуже прив'язані до своїх господарів і люблять з ними спілкуватися. Спати у ногах - це один зі способів проявити свою любов і довіру до людини. Однак ветеринари помітили, що кошенята люблять слухати биття серця свого господаря, яке заспокоює їх.

Якщо кішка спить у ногах у вагітної, то улюбленець своїм вибором попереджає про проблеми з суглобами через виношування дитини. Таким чином кішка намагається "вилікувати" захворювання та допомогти господині налагодити самопочуття.

Таким чином, коти та кішки сплять у ногах з різних причин, але всі вони пов'язані з їхньою потребою у теплі, безпеці та затишку. Це не варто сприймати як незручність або порушення особистого простору, а, скоріше, як комплімент і знак дружби від вашого пухнастого друга.

Раніше повідомлялося, що у Великій Британії укушений дворовою кішкою чоловік підхопив невідому науці інфекцію. У потерпілого розвинувся "болючий" набряк рук і "велика" інфекція, викликана раніше невідомою бактерією.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини