12 вересня 2023, 11:37

"Я просто перестала розуміти..." – зірка "Кріпосної" Легейда з гнівом висловилася про блогерів-мільйонників

Дар'я Легейда розкритикувала українських блогерів із мільйонною аудиторією, назвавши також ім'я зірки блогінгу, яку вважає винятком із загального правила.

"Я просто перестала розуміти..." – зірка "Кріпосної" Легейда з гнівом висловилася про блогерів-мільйонників

"У якийсь момент я просто перестала розуміти, навіщо ці люди взагалі існують у плані їхньої професійної діяльності, тобто блогерства. Що воно собою несе, яку взагалі користь? Що взагалі відбувається?" - емоційно заявила зірка "Кріпосної" в інтерв'ю Аліні Доротюк.

За словами Легейди, коли вона дивиться сторінки блогерів-мільйонників з України, у неї виникають запитання: "Чим ви живете? Чому ви користуєтеся популярністю? Чим ви цікаві людям? Чому на вас підписано так багато людей?"

"Але добре, ви своєю працею, а блогерство - це справді пекельна праця, якимось чином набрали свою аудиторію. І у цей час, коли нам так потрібно бути прикладом для багатьох людей, популяризувати українську мову, свідоме ставлення до того, що відбувається, донатити, ви цього не робите", - сказала актриса.

Потім знаменитість додала, що насправді це дуже проста річ. Можна й надалі знімати сукні, публікувати гарні фото, життя, устриці та шампанське, але при цьому щоранку впливати на аудиторію у плані допомоги українській армії та народу.

Єдина блогерка, яка не викликає у Легейди таких негативних почуттів, це Даша Квіткова (переможниця шоу "Холостяк 9" - ред.). "Ось у неї просто є цей вплив на свою аудиторію. У неї щоденний донат. При цьому у неї все своє, як вона це бачить. І вона перейшла на українську мову, нікого жорстко не змушуючи це робити", - зазначила актриса.

Нагадаємо, актриса Таїсія-Оксана Щурук зізналася, що їй довелося чути від іноземців про війну в Україні: "Я думала, зараз тут гр*хну всіх".

Раніше Дмитро Гордон гнівно висловився про росіян через інцидент із російською артисткою Лією Ахеджаковою: "Фу, навіть слів немає".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини