17 листопада 2023, 15:49

Актор Олег Іваниця, який воює, зізнався, які емоції відчув, уперше зіткнувшись із росіянами на фронті

Актор і сценарист Олег Іваниця, який служить у ЗСУ, зізнався, що після першого зіткнення з противником він відчув щось на кшталт жалю, але потім це минуло.

Актор Олег Іваниця, який воює, зізнався, які емоції відчув, уперше зіткнувшись із росіянами на фронті

Актор і сценарист Олег Іваниця, який служить у ЗСУ, у проєкті ТСН "НАОДИНЦІ" відповів на запитання, чи доводилося йому особисто вбивати ворога.

"Я думаю, ні. У нас не було ситуації, коли росіяни прямо перли на нас. Вони підходили групами ночами. Поки твій товариш дивиться у тепловізор, ти в їхній бік просто навалюєш (стріляєш - ред.). Потім дивишся на їхню посадку у бінокль, і якщо помічаєш там якийсь рух, то знову навалюєш", - розповів військовослужбовець.

Хоча боїв впритул із росіянами в актора ще не було, він все одно відчув певні переживання під час першого досвіду зіткнення з ними на фронті. За його словами, у реальності, коли ти випускаєш певну кількість набоїв у бік ворога, невдовзі накриває хвиля такого собі здивування, яке можна висловити, як "блін, я стріляю по людях".

"Але потім ти розумієш, що це не люди. Але перше враження було саме таке, тому що насправді це ненормально - стріляти по людях. Але іноді потрібно", - сказав боєць ЗСУ.

Нагадаємо, екснардеп Єгор Фірсов описав моторошну обстановку в Авдіївці: "Передати словами неможливо".

Раніше політолог Кирило Сазонов відповів на запитання про терміни завершення війни: "Іноді здається, що війна затягнеться на роки".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини