12 грудня 2023, 06:06

Окупанти РФ відібрали у Ротару віллу в Ялті через листівку: що не сподобалося росіянам

Російські окупанти, які з 2014 року сподівалися на лояльність Софії Ротару до анексії Криму, обурилися рішенням співачки.

Окупанти РФ відібрали у Ротару віллу в Ялті через листівку: що не сподобалося росіянам

У День Святого Миколая та День ЗСУ, 6 грудня, легендарна виконавиця пісні "Червона рута" Софія Ротару опублікувала листівку, на якій Миколай Чудотворець сидить на колінах українського бійця та дякує йому.


Російські окупанти, які з 2014 року розраховували на підтримку співачкою їхніх дій у Криму, обурилися рішенням Ротару. Зображення українського захисника викликало у них хвилю обурення. У результаті так звана "міськрада Криму" ухвалила рішення про націоналізацію її елітної вілли "Софія" на Ялтинській набережній, повідомив Антон Геращенко.

Ротару придбала триповерховий особняк на центральній набережній Ялти загальною площею 437,7 кв. м у 1996 році. За версією росіян, співачка обіцяла відкрити у будівлі музичну школу для обдарованих дітей і студію звукозапису для творчої молоді. Документи, що підтверджують ці слова, вони не публікують.

2020 року співачка намагалася продати свій готель в анексованому Криму за €25 млн.

Довідка

Софія Михайлівна Ротару - радянська й українська співачка й актриса. Софія Ротару - народна артистка СРСР (1988), одна з найпопулярніших співачок радянської, російської та української естради, Герой України (2002).

Ранні роки й освіта Софії Ротару

Софія Ротару народилася 7 серпня 1947 року у селі Маршинці Новоселицького району Чернівецької області. Сім'я Софії молдавського походження.

Батько - Михайло Федорович Ротару (1918-2004), учасник Другої світової війни, кулеметник. Дійшов до Берліну, був поранений і повернувся у рідне село. Працював бригадиром виноградарів.

Раніше росіяни назвали опубліковану Ротару роботу Микити Титова "блюзнірською", хоча це був лише дружній шарж на Святого Миколая та воїна ЗСУ.

До цього співачка поділилася з шанувальниками своїми привітаннями та рідкісним знімком із сином Русланом Євдокименком.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини