15 грудня 2023, 15:30

Пугачовій влаштували допит під час останнього приїзду до РФ: "Тримали близько години, нервувала", – росЗМІ

Російські прикордонники провели бесіду з легендарною співачкою Аллою Пугачовою під час її останнього візиту до РФ у листопаді.

Пугачовій влаштували допит під час останнього приїзду до РФ: "Тримали близько години, нервувала", – росЗМІ

Останній візит до Росії був дуже нервовим для відомої російської співачки Алли Пугачової. Російські прикордонники влаштували їй допит, утримуючи близько години.

Такою інформацією поділився російський новинний Telegram-канал Mash.

На доказ він оприлюднив ексклюзивні кадри Примадонни, зняті під час допиту.

Про від'їзд із РФ Пугачова оголосила ще восени 2022 року. Однак на початку листопада 2023-го вона на кілька днів повернулася до РФ, попередньо, щоб вирішити питання з бізнесом, нерухомістю, а також записати кілька пісень. І цей останній візит був дуже напружений.

Крім погроз від Z-патріотів, співачка також зазнавала тиску з боку силовиків РФ. Так, під час в'їзду співачки до країни її близько години допитували прикордонники, цікавлячись цілями приїзду та термінами перебування у РФ.

"Під час проходу прикордонного контролю у Псковській області (...) її попросили пройти до спеціального приміщення для бесіди у закритому форматі", - розповів Telegram-канал.

Він запевняє, що Примадонна була сильно стривожена цим інтересом ФСБ, побоювалася, що її не пустять до РФ. При цьому вона була ввічливою, розповідала про складнощі переїзду та сім'ю.

Закінчився допит тим, що Пугачова дала кілька автографів прикордонникам.

Варто зазначити, що Примадонна не наважилася публічно засудити Кремль за російську агресію, хоча своїми вчинками неодноразово демонструвала підтримку України. Публічно та жорстко виступив проти війни та путінського режиму її чоловік Максим Галкін, за що був затаврований і визнаний "іноземним агентом".

Нагадаємо, Пугачова з сім'єю переїхали до Ізраїлю, рятуючись від диктаторського режиму та його політики. У листопаді вона закрила свою останню кампанію у Росії.

Раніше Z-актриса Тализіна закликала Пугачову "покаятися" та пригрозила стратою.

Ми також писали, що вперше після початку війни Пугачова відповіла Z-хейтерам.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини