26 грудня 2023, 16:23

Український співак MELOVIN відверто відповів на запитання, чому він не на фронті

Переможець вокального шоу "Х-Фактор 6" MELOVIN зізнався, що він не пішов на фронт добровольцем, бо дуже боїться за своє життя

Український співак MELOVIN відверто відповів на запитання, чому він не на фронті

Український виконавець і композитор MELOVIN (справжнє ім'я - Костянтин Бочаров) в інтерв'ю Аліні Доротюк гранично чесно відповів на найпопулярніше запитання, яким його буквально закидають хейтери.

"Якщо станеться така ситуація: ти будеш сидіти десь у ресторані або на якомусь заході та тобі дадуть повістку, ти підеш воювати?" - запитала ведуча.

"З моїм списком хвороб я не впевнений, що мене туди візьмуть. Але якщо мій список хвороб їм підійде, то я теж не знаю, що робити. Добровольцем я не пішов, тому що у цьому плані я с*икло. Я визнаю, що боюся. Ті, хто пішли добровільно, для мене це герої. Я б так не зміг", - чесно заявив 26-річний MELOVIN.

За словами артиста, на фронті він може хіба що пограти на фортепіано або забитися у кут. "У мене немає відповіді. Я так само боюся, як і решта. Ці запитання постійно сиплються, а відповідей нуль. Що мені робити? Виправдовуватися? Але перед ким?" - емоційно висловився виконавець.

У відповідь на це ведуча сказала артистові: "Я тебе дуже за це поважаю, бо багато чоловіків навіть у моєму оточенні реально бояться (йти воювати - ред.), я це бачу. Але вони також бояться, як це зробив ти, зізнатися насамперед самому собі, що, так, я боюся за своє життя, я с*икло".

Нагадаємо, актор Олег Іваниця, який воює, розповів, які емоції пережив, уперше зіткнувшись із російськими окупантами на полі бою.

Раніше зірка "Кріпосної" Анна Сагайдачна повідомила, що робить її чоловік під час війни: "Це якась потреба".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини