27 грудня 2023, 07:24

На заводі Tesla робот напав на людину: встромив металеві кігті у працівника

На заводі Tesla у Техасі робот вийшов з ладу та напав на інженера, який програмував машини.

На заводі Tesla робот напав на людину: встромив металеві кігті у працівника

На заводі Tesla у Техасі стався інцидент, унаслідок якого один із роботів напав на інженера. Як повідомляє Daily Mail, два очевидці з жахом спостерігали, як робот, призначений для захоплення та переміщення щойно відлитих алюмінієвих деталей автомобіля, раптово вийшов з-під контролю й атакував людину, що стояла поруч. Він притиснув людину та встромив свої металеві кігті у спину та руку робітника, залишивши кривавий слід.

Згідно з виявленими у звіті за 2021 рік даними, у жертви залишилася "відкрита рана" на лівій руці. Водночас у документах стверджується, що після нападу інженеру не була потрібна відпустка.

Однак очевидці розповіли репортерам The Information, що коли закривавлений інженер Tesla спробував вирватися з рук складального робота, інший робітник натиснув кнопку аварійної зупинки, щоб припинити атаку.

Звільнившись, інженер упав "у жолоб, призначений для збору алюмінієвого брухту, залишивши за собою кривавий слід". Трагічний інцидент стався 10 листопада 2021 року.

Однак одна адвокатка, яка представляє інтереси робітників Tesla Giga Texas, розповіла DailyMail.com, що інформація про кількість травм на заводі, ймовірно, не відповідає реальній картині. За деякими даними, у 2022 році кожен 21-й працівник Giga Texas отримав травму на роботі.

Нагадаємо, у Китаї в елітному університеті проходить навчання робот Хуа Чжибін, який має інтелект 12-річної дитини.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини