23 січня 2024, 07:53

"Місіс світу" вперше стала німкеня Джулія Каролін, хоча вона не подавала анкету на участь: ЗМІ дізналися про її заслуги

Громадянка Німеччини 38-річна Джулія Каролін з Гессена вперше перемогла у конкурсі "Місіс світу".

"Місіс світу" вперше стала німкеня Джулія Каролін, хоча вона не подавала анкету на участь: ЗМІ дізналися про її заслуги

У ніч на 22 січня у Лас-Вегасі (США) пройшов щорічний конкурс "Місіс світу", на якому перемогу вперше святкувала громадянка Німеччини 38-річна Джулія Каролін з Гессена.

Представниця України Олена Єлізарова не потрапила навіть у топ-17. Друге місце дісталося представниці Канади, а замикає топ-3 колумбійка, інформує ресурс Bild.

У "Місіс світу" журі обирає переможницю більше не через її зовнішність, а за заслуги перед суспільством. Сама Джулія свою анкету не планувала подавати на конкурс. На неї вийшли організатори, коли детально вивчили її профіль в Instagram і те, що вона робе у житті. Вони й умовили Каролін узяти участь у конкурсі, який проводиться з 1984 року.

38-річна переможниця конкурсу "Місіс світу" проживає з двома дітьми у Ніестеталі (Гессен, Німеччина). У цьому населеному пункті мешкає всього 11400 осіб.

Каролін працює підлітковим психіатром, а у терапії використовує тварин (собаки, коні). З 2016 року працює також волонтером у терапевтичному центрі Island Dolphin Care (Кі Ларго, Флорида, США). Тут вона проводить терапію за допомогою дельфінів. Допомагає дітям із важкою формою інвалідності та солдатам, які пережили ПТС.

Перед вильотом до Лас-Вегасу в інтерв'ю німецькій пресі Джулія заявила, що летить на конкурс заради цікавості, щоб пройтися сценою у сукні.

Нагадаємо, у Книзі рекордів Гіннесса почалося розслідування щодо титулу найстарішого собаки у світі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини