30 січня 2024, 08:45

Залишили Росію ні з чим: Ізраїль домігся свого щодо депортації музикантів "Бі-2" – ЗМІ

Чотирьох затриманих у Таїланді музикантів гурту "Бі-2" депортують до Ізраїлю, а не до РФ.

Залишили Росію ні з чим: Ізраїль домігся свого щодо депортації музикантів "Бі-2" – ЗМІ

Лише після втручання у справу Посольства Ізраїлю та дипломатів влада Таїланду дала добро депортувати артистів безпосередньо до Ізраїлю, а не до РФ, як того вимагав Кремль.

Історія навколо гурту "Бі-2" триває. У РФ вимагали від Таїланду доставити артистів до Москви, оскільки гурт від самого початку виступав проти війни в Україні та не вітає політику Путіна, інформує видання Ynet.

Відомо, що одного музиканта депортують до Сіднея, оскільки у нього австралійський паспорт. Ще чотирьох доправлять до Єрусалима, оскільки у них є ізраїльські паспорти, а ось доля ще двох поки невідома.

Артистів затримала місцева влада 24 січня відразу ж після концерту у Пхукеті. Генконсул РФ у Таїланді Соснов особисто наполягав на депортації музикантів до Росії.

Продюсер Козирєв заявив, що музикантів тримали у камері, де немає даху та тіні, а на вулиці була температура у +40 градусів.

Часто у камеру підсаджували російськомовного, щоб той чинив психологічний тиск, лякаючи як кримінальною справою, так і натякав на хабарі.

Відомо також, що у музикантів відібрала поліція всі засоби зв'язку. При цьому навіть не показали судових документів про затримання.

Після того як "Бі-2" відкрито виступили проти війни в Україні, вони змушені були покинути країну.

Раніше ми повідомляли, що Москва особисто тисне на владу Таїланду, щоб ті депортували музикантів "Бі-2" до Росії.

Тим часом Посольство Ізраїлю у Таїланді особисто заступилося за музикантів з "Бі-2", вимагаючи депортацію на батьківщину.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини