19 лютого 2024, 21:46

Зрозумій, поки не пізно: шість ознак небезпечного та нестабільного партнера

Існують ознаки небезпечної та емоційно нестабільної людини, які допоможуть усе зрозуміти про свого партнера.

Зрозумій, поки не пізно: шість ознак небезпечного та нестабільного партнера

Усі ми хочемо бути щасливими у стосунках, але іноді ми можемо зіткнутися з партнерами, які не тільки не роблять нас щасливими, а й становлять загрозу для нашого здоров'я та безпеки. Як розпізнати таких людей і уникнути токсичних стосунків?

Шість ознак того, що ваш партнер небезпечний і нестабільний

Він або вона контролює вас. Ваш партнер намагається обмежити вашу свободу, вибір і спілкування з іншими людьми. Він або вона перевіряє ваш телефон, соціальні мережі, пошту, вимагає знати, де ви та з ким. Він або вона критикує ваших друзів, родичів, захоплення й інтереси. Він або вона змушує вас почуватися винними або залежними від нього чи неї, пише Your Tango.

Він або вона агресивний. Ваш партнер часто дратується, кричить на вас, ображає вас або погрожує вам. Він або вона фізично нападає на вас, б'є вас, штовхає вас, душить вас або використовує інші форми насильства. Він або вона принижує вас, ігнорує ваші почуття та потреби, не поважає вашу думку та кордони.

Він або вона бреше або зраджує вам. Ваш партнер не довіряє вам і не заслуговує на вашу довіру. Він або вона приховує від вас правду, обманює вас, веде подвійне життя або має інші романтичні чи сексуальні стосунки за вашою спиною. Він або вона не бере на себе відповідальність за свої вчинки та звинувачує вас у своїх проблемах.

Він або вона маніпулює вами. Ваш партнер використовує різні способи вплинути на вашу поведінку та рішення. Він або вона лестить вам, обіцяє вам щось, робить компліменти або подарунки, щоб отримати щось від вас. Він або вона грає на ваших емоціях, викликає у вас жалість, страх, жаль або любов, щоб змусити вас робити те, що він або вона хоче. Він або вона змінює своє ставлення до вас від холодного до гарячого, від доброго до злого, від люблячого до байдужого.

Він або вона заздрісні. Ваш партнер не радіє вашим успіхам і досягненням. Він або вона порівнює вас з іншими людьми та робить вам закиди. Він або вона не підтримує ваші цілі та мрії. Він або вона почувається загрозливим або скривдженим вашим самостійним розвитком і зростанням. Він або вона підозрює вас у невірності й не дає вам особистого простору.

Він або вона ізолює вас. Ваш партнер віддаляє вас від ваших близьких і друзів. Він або вона не хоче, щоб ви спілкувалися з ними, зустрічалися з ними або проводили час із ними. Він або вона робить вам сцени ревнощів або лається з вами, якщо ви це робите. Він або вона намагається переконати вас, що ви не потребуєте нікого, окрім нього або неї, та що тільки він або вона може вас зрозуміти та любити.

До речі, нерідко причина, через яку жінкам не щастить у коханні, криється в їхній поведінці, очікуваннях, цінностях або стереотипах, а можливо, річ у тім, що вони обирають не тих чоловіків або не вміють будувати гармонійні стосунки.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини