21 вересня 2021, 15:50

Міжнародний футбольний матч серед паралімпійців в Україні ледь не зірвали тварини

Дві собаки та кінь ледь не зірвали Міжнародний матч глухих футболістів на Полтавщині. Українці здобули впевнену перемогу над італійцями 3:0.

На Полтавщині у Нижніх Млинах напередодні відбувся футбольний матч відбіркової першості Дефлімпійських ігор - 2021 між нашими співвітчизниками й італійцями серед глухих атлетів, передає "UA.Футбол".

При цьому українці виграли у іноземного опонента з великим рахунком 3:0. І навіть дві несподіваних перерви під час футбольної зустрічі не врятували суперників з-за кордону від поразки.

Спочатку суддя вимушено зупинив гру під завісу першого тайму, оскільки на поле раптом вибігла пара собак. Наші гравці зловили веселих чотириногих "любителів футболу" та вивели їх з футбольного поля. Пізніше матч знову продовжився.

А у другій 45-хвилинці на полі й зовсім з'явився кінь. Тоді футболісти об'єдналися і разом провели коня з поля. Після паралімпійці вже без перешкод закінчили своє футбольне протистояння.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Шевченко може очолити невдах Євро - 2020.

Також минулого тижня паралімпієць Кріпак став Героєм України.

Британський суперважковаговик Х. Стюарт упевнений, що Усик нав'яже бій Джошуа, але чемпіон зупинить українця у пізніх раундах.

Тим часом легенда світового боксу Менні Пакьяо йде у президенти Філіппін.

Автор: Влад Коваленко