20 жовтня 2021, 16:34

Будьте уважні: нутриціолог пояснила, кому можна їсти солодке перед сном і чому

Нутриціолог Альбіна Комісарова пояснила, кому можна їсти солодке перед сном і чому, спростувавши глибоко вкорінений у свідомості багатьох міф про шкоду десертів на ніч.

Будьте уважні: нутриціолог пояснила, кому можна їсти солодке перед сном і чому

Експерт зі здоровому харчуванню Альбіна Комісарова написала корисну для багатьох статтю про те, чи можна їсти солодке перед сном. Відповідь виявилася короткою та зрозумілою: вживати улюблені ласощі на вечерю можна, цьому є наукове пояснення.

Про це на своїй сторінці в Instagram написала нутриціолог Альбіна Комісарова.

Спеціаліст з їжі розпочала свою публікацію такими словами: "Їсти солодке на ніч, так, можна. На цьому можна закінчити пост, але я скажу вам, нікому не вірити на слово, у тому числі й мені, тому пропоную розібратися".

Далі нутриціолог вирішила спростувати поширені міфи про солодощі та навести доводи на користь того, кому можна не стримуватися: їсти десерти ввечері. На думку Альбіни Комісарової, головне правило, якого потрібно дотримуватися у харчуванні, звучить так: "Якщо ви споживаєте більше калорій, ніж витрачаєте, то набиратимете вагу. Якщо будете витрачати більше, ніж споживати, то будете худнути".

Далі експерт простими словами пояснила, що людському організму все одно, з чого отримувати калорії: білків, жирів або вуглеводів. Правильне харчування позитивно позначається тільки на стані здоров'я, тому і рекомендують їсти менше цукру. Але щоб підтримувати вагу у нормі, можна їсти будь-які продукти, але у розумних межах.

"Наш організм засвоює будь-які поживні речовини у будь-який час доби, і конкретний момент ніяк не впливає на ситуацію, важливий лише баланс протягом дня", - підсумувала нутриціолог.

Публікація зібрала майже 19 тис. лайків, а під нею з'явилися такі коментарі:

"Який Ви милий доктор! Завжди знаходжу підтвердження у Ваших постах моїм вчинкам. Дякую!

Я можу їсти на ніч, але намагаюся нечасто, тому що відзначаю по собі, що важко спати.

Спасибі за пост! Я жити не можу без солодкого, у ресторанах насамперед замовляю собі десерт, а вже потім основне блюдо!

Це найпотрібніший пост у моєму житті!

Гублять людей не булки та цукерки, а всього лише зайві булки і цукерки".

Раніше ми повідомляли про чудодійний засіб від грипу та застуди від нутриціолога Анни Біоторіум.

Дізнатися секрети довголіття та міцного здоров'я можна з нашої публікації.

Автор: Алина Романенко

Останні новини