18 листопада 2021, 11:30

Без додавання "в. о.": в УАФ призначили головного тренера збірної України з футболу

Виконком УАФ ухвалив офіційне рішення щодо призначення Петракова головним тренером збірної: озвучено терміни контракту.

Без додавання "в. о.": в УАФ призначили головного тренера збірної України з футболу

Основним наставником національної команди України з футболу призначено колишнього в. о. головного тренера Олександра Петракова. Таке рішення ухвалили напередодні на раді виконкому національної футбольної спілки, інформує УАФ.

Так, керівник вітчизняної асоціації з футболу Андрій Павелко запропонував нинішньому фахівцеві посаду на термін понад рік, якраз на час закінчення світової першості у Катарі, до того ж Петраков зможе продовжити контракт до середини 2024 року – на період відбору та фінальної стадії Євро-2024.

Також голова УАФ зазначив, що за весь здійснений шлях "жовто-сині" жодного разу не зазнали поразки та зіграли на виїзді проти нинішніх чемпіонів світу – французів. Крім цього, українські футболісти перемогли у двох вирішальних іграх у своїй групі відбору на ЧС-2022 проти фінів і боснійців.

Треба визнати, що саме під керівництвом Петракова після перемоги над боснійцями наша збірна таки вийшла до стадії стикових ігор відбору на світовий турнір у Катарі.

Зазначимо, що українського футбольного функціонера призначили в. о. головного тренера національної команди у середині серпня. На чолі з Петраковим наша збірна зіграла 7 матчів: 5 офіційних зустрічей і кілька дружніх ігор. Його підопічні перемогли двічі та у 5 матчах зіграли у нічию.

Раніше Петраков заявляв, що реалізацію гольових моментів слід відпрацьовувати у клубах, а не у збірній.

Нагадаємо, футбольні експерти відомої аналітичної компанії оцінили шанси "жовто-синіх" на друге місце у відбірковій групі ЧС-2022.

Напередодні повідомлялося, що боротьбу за ще три путівки на чемпіонат світу у Катарі продовжуватимуть 12 національних команд, серед яких і збірна України.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини