20 листопада 2021, 13:26

Стиліст розповів про незвичайні зимові взуттєві тренди

Про незвичайні зимові взуттєві тренди, коли доведеться вибирати між теплими уггі, зручними дутиками та модними рибальськими чоботями, розповів стиліст.

Стиліст розповів про незвичайні зимові взуттєві тренди

Стиліст Зоя Паніна озвучила головні тренди зимової моди на взуття. Різноманітність моделей дозволить кожній жінці вибрати те, що їй більше до вподоби. Якщо одні віддадуть перевагу зручним дутикам, то іншим дівчатам ближчими будуть теплі уггі.

Корисною інформацією стиліст Зоя Паніна поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Починається пост словами:

"Більше не треба стрибати по заметах на шпильках. Тільки тепло, тільки комфорт. Матері та бабусі можуть спати спокійно – ми нічого не застудимо".

Далі експерт світу моди ділиться десяткою гарячих трендів зимової взуттєвої моди. Починає свою розповідь із дутиків. У наступному сезоні буде модно носити як низькі, так і високі дутики, можна на платформі та спортивній підошві.

Не менш практичні та звичніші – кросівки на хутрі. Такий варіант підійде активним дівчатам, які не готові розлучатися зі спортивним взуттям навіть у сезон холодів. Стильно й ефектно, спеціально для модниць – ботфорти на грубій підошві.

Хіт сезону – світле зимове взуття. Воно доповнить будь-який образ. Не втрачають своєї актуальності й модні навесні 2021 року ботинки "челсі" та моделі черевиків із великим ланцюгом. Найнезвичайніший тренд – чоботи на грубій підошві, що нагадують рибальські.

Ще один варіант – уггі на спортивній підошві. Вже кілька сезонів поспіль популярними є чоботи та ботинки на шнурівці. Дуже стильно і по-сучасному – "челсі" на грубій підошві.

Раніше ми повідомляли, як вибрати жіночий пуховик на зиму, щоб виглядати стильно та не мерзнути у холодну пору року.

Рекомендуємо прочитати про п'ять речей із жіночого гардероба, які ніколи не вийдуть із моди.

Автор: Алина Романенко

Останні новини