1 лютого 2022, 18:50

Як подолати безсоння та швидко заснути: поради лікаря

Лікар розповів, що треба робити для швидкого та легкого засинання.

Як подолати безсоння та швидко заснути: поради лікаря

За процес засипання відповідає гормон мелатонін, що виробляється в абсолютній темряві. Світла бути не повинно! Жодного! Навіть світло екрана телефону блокуватиме вироблення цього гормону. Але це, звичайно, ще не все.

У своєму Instagram-акаунті лікар Роман Леончук дав важливі поради.

Перед сном необхідно провітрити спальню, щоб було не вище 20 градусів, а також позбутися від сторонніх шумів. Добре допомагає прийняття душу та грілка між ніг.

Крім того, перед сном не завадить з'їсти кілька бананчиків. У цих продуктах міститься амінокислота триптофан, яка не синтезується організмом, а має надходити ззовні. Триптофан перетворюється на серотонін і мелатонін, які важливі при контролі сну та настрою.

Нестача в організмі серотоніну та мелатоніну провокує депресії, психічні розлади та тривожність, а це призводить до порушення сну та появи інших психічних захворювань.

Лікар зазначив, що якщо ці загальні поради не допомагають, то потрібно застосовувати ліки. Найбезпечніший спосіб – це "Мелатонін" у таблетках. Придбати цей препарат можна не лише в аптеках, а й у магазинах спортивного харчування.

Ще один варіант – це антигістамінні препарати, які не викликають синдрому відміни. Їх можна приймати навіть вагітним жінкам.

Нагадаємо, лікар розповів, чому гніватися шкідливо для здоров'я.

Раніше лікар заявив, що для схуднення необов'язково обмежувати кількість їжі.

Також пропонуємо дізнатися про продукт, який допомагає впоратися із головним болем.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини