6 грудня 2022, 17:59

Пугачова влучно відповіла на цькування, влаштоване у Росії проти неї та Галкіна

Незважаючи на несправедливі образи на адресу артистки, вона продовжує жити та насолоджуватися краєвидами з вікна свого житла в Ізраїлі.

Пугачова влучно відповіла на цькування, влаштоване у Росії проти неї та Галкіна

Легендарна співачка Алла Пугачова, яка залишила Росію та проживає тепер із сім'єю в Ізраїлі, відповіла у своєму акаунті Instagram на цькування, організоване путінськими посіпаками проти неї та її чоловіка Максима Галкіна.

"Багато хто мене запитує, яким чином я виношу замовне цькування нашої сім'ї. Як? А ось так", - написала Примадонна під фото, на якому видно пальми на тлі хмар і блакитного неба.

Варто зазначити, що у Росії не тільки пропутінські ЗМІ цькують сім'ю Пугачової, працюють цілі ботоферми, за допомогою яких регулярно розміщуються злісні коментарі на інформаційних сайтах і у соцмережах. Також Пугачову та Галкіна регулярно "тролять" і деякі російські "зірки", причому синхронно, тож одразу видно замовний характер таких дій.

"Це вид із мого вікна. Грудневе небо над Землею Обітованою. Дивлюся на небо та кажу: "Господи! Прости цих жалюгідних продажних тварюк, лицемірів і брехунів, бо не відають вони, що творять"", - додала Алла Борисівна.

До слова, Максим Галкін, як і сама Алла Пугачова, засудив напад РФ на Україну та публічно висловився проти так званої "спецоперації". Мало того, ще до лютневого вторгнення він почав висміювати Путіна на своїх концертах, після чого у нього почали з'являтися у Росії проблеми.

Нагадаємо, на тлі ескалації агресії Кремля проти України Алла Борисівна, яка завжди засуджувала анексію Криму, виїхала до Ізраїлю з дітьми та чоловіком, а також отримала ізраїльський паспорт.

Раніше путінський лизоблюд Мілонов зробив заяву про Пугачову, після якої вона може взагалі не повернутися у Росію.

Також ми писали, що російські журналісти "розшарили" фейк про те, нібито онук Пугачової Микита Пресняков отримав повістку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини