3 січня 2023, 15:26

Алла Пугачова у кольорах прапора України зробила важливе зізнання

Примадонна, яка залишила Росію, зізналася, що щаслива, оскільки здобула свободу.

Алла Пугачова у кольорах прапора України зробила важливе зізнання

Легендарна російська співачка Алла Пугачова, яка була змушена виїхати з РФ через війну її країни проти України, повідомила, що вільна та щаслива.

Ролик із заявою Примадонни було опубліковано в одному з її фан-акаунтів, передає Діалог.UA.

Ролик співачка записала в одязі у кольорах українського прапора: блакитних джинсах і жовтій шубці. Вона наголосила, що щаслива, оскільки вільна та перебуває з сім'єю у колі однодумців, які зберегли честь і совість у складний час.

"У моєму розумінні, щастя - це те, що я зараз відчуваю. Я вільна. Я з сім'єю разом. Новий рік я зустрічаю у колі людей, які мене розуміють, які мають совість, честь і гідність", - сказала Пугачова.

Зазначимо, що про переїзд Алли Пугачової з Росії до Ізраїлю стало відомо у жовтні 2022 року. Співачка, що важливо, публічно не засуджувала агресію РФ проти України, хоча й не виступала на її підтримку. Вона лише зазначала, що молиться за мир.

А ось її чоловік відомий російський шоумен Максим Галкін різко засудив розпочату Кремлем війну, за що був визнаний російською владою "іноземним агентом". Після цього сім'я зазнала у РФ цькування від "патріотів", через що була змушена покинути країну. Співачка розірвала відносини з батьківщиною. Вона у листопаді закрила останню свою компанію, що працювала у РФ.

Раніше Галкін раптово заговорив українською та похвалився Пугачовою у міні-шортах.

Ми також писали, що Пугачова влучно відповіла на цькування, влаштоване у Росії проти неї та Галкіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини