12 січня 2023, 16:44

Українка Апанасенко з мечем і крилами ангела викликала фурор на конкурсі краси "Міс Всесвіт"

Під час демонстрації костюмів на конкурсі "Міс Всесвіт" українка Вікторія Апанасенко вийшла на сцену з мечем.

Українка Апанасенко з мечем і крилами ангела викликала фурор на конкурсі краси "Міс Всесвіт"

Представниця України Вікторія Апанасенко на популярному міжнародному конкурсі краси "Міс Всесвіт" вразила публіку своїм вбранням і особливо образом ангела з караючим мечем, інформує "ТСН".

У Вікторії було кілька костюмів, зокрема й таких, що підкреслюють національну символіку. Найбільш культовим, яке викликало незвичайний фурор, стало вбрання "Воїн світла" (автор - українська дизайнерка Леся Патока), зараз його активно обговорюють практично в усьому світі.

Біла сукня, золоті чоботи, німб із колосків пшениці... Але найяскравішими деталями образу Міс Україна стали ангельські крила та великий блискучий меч. Вони символізували нескорену Україну, що бореться з агресорами за Сили Добра, а також сильних українських жінок, "сталевих" і "ангельських" одночасно.

Повідомляється, що фінал конкурсу "Міс Всесвіт" відбудеться у суботу, 14 січня, у Нью-Орлеані.

Відомий публіцист Олександр Невзоров, який також розмістив відео виступу українки у своєму ТГ-каналі, придумав сценічний образ і для представниці РФ: "На конкурсі стало нарешті зрозуміло, який вигляд має український національний жіночий костюм. До лютого 2022 року і самі українці не точно його собі уявляли, але саме війна розставила всі крапки над i.  Сперечатися нема з чим. Захват залу ні передати, ні описати неможливо.  Росія ж (якщо її допустили) на цьому конкурсі має пред'явити тітку, одягнену у труну, з білою "Ладою" на мотузочці".

Нагадаємо, українська зірка боксу Олександр Усик записав нове звернення до росіян, наголосивши, що їхній "вождь" Путін - послідовник Гітлера, та нагадавши заповідь "Не убий".


ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини