17 квітня 2023, 14:09

Кіркоров відреагував на жарт Галкіна, раптово заговоривши про мир: "Поїду й у колготках на передову"

Російська поп-зірка Кіркоров висловив готовність вирушити на фронт в Україну, підкресливши, що "не боїться цього".

Кіркоров відреагував на жарт Галкіна, раптово заговоривши про мир: "Поїду й у колготках на передову"

Російський співак у стилі "поп" Філіп Кіркоров, відомий своїми виступами під фонограму та підтримкою політики диктатора Путіна, вирішив відповісти на жарт легендарного пародиста Максима Галкіна про те, що екстравагантний образ Філі у прозорих колготках міг би зупинити війну в Україні, пише "Обозреватель" з посиланням на ЗМІ РФ.

Кіркоров, який підтримував вторгнення російських вояк в Україну, раптово заговорив про мир і сказав, що поїхав би на фронт навіть у такому химерному концертному костюмі.

Поп-виконавець спробував довести, що не боїться потрапити на фронт. Водночас журналісти стверджують, що Філіп Бедросович там не був жодного разу.

"Заради збереження миру, якщо це врятує чиєсь життя, то піду й у колготках на передову. Мене нічим не злякаєш", - рішуче та пафосно, у своєму стилі запевнив Кіркоров.

Нагадаємо, відомий пародист Максим Галкін, який емігрував до Ізраїлю, запропонував відправити на фронт російську поп-зірку Філіпа Кіркорова.

В Інтернеті з'явилося відео, де Максим пожартував: "Мені здається, якщо Філіп у прозорих колготках з'явиться на фронті, перемир'я на кілька днів забезпечено. А якщо він ще триматиме голову Скабєєвої, це взагалі буде неймовірно".

Після цього прокремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва в припадку накинулася на Галкіна через жарт про неї.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини