20 травня 2023, 12:03

"За одну щоку всі "частування" від ЗСУ вже не поміщаються", – пародія на ниття Гіркіна підірвала Інтернет

Юрій Великий своєю пародією висміяв ниття російського диверсанта Ігоря Гіркіна про путінську "спецоперацію".

"За одну щоку всі "частування" від ЗСУ вже не поміщаються", – пародія на ниття Гіркіна підірвала Інтернет

У YouTube стрімко набирає перегляди нова пародія відомого українського гумориста Юрія Великого на ниття диверсанта ФСБ Ігоря Гіркіна (Стрєлкова).

Ролик менш ніж за годину подивилися близько 60 тисяч користувачів.

У пародії "Стрєлков" висловився про "негативний успіх" російської армії у Бахмуті:

"Як йдуть наші справи у Бахмуті? Я б міг відповісти на нього одним словом, але щоб не вимовляти слово "обгадилися", заміню його на слово "поїли". Так от, у Бахмуті наші підрозділи їдять добре. Годують їх на забій так, що аж за вухами тріщить. "Вагнерівці" взагалі наминають за обидві щоки, бо за одну щоку всі частування від ЗСУ вже не поміщаються. Про фланги я взагалі мовчу. За останні кілька днів ЗСУ їх там так відтрапезничали! 72-га бригада наїлася до відвалу та відвалила. Деякі взагалі не змогли "встати з-за столу". Хто понесе відповідальність за такий сумнівний банкет? Думаю, кухар... А оплачувати цей банкет доведеться звичайним росіянам".

Порушено було тему і російських ракет "Кинджал", міф про непереможність яких було викрито українською ППО:

"Нам подібними запусками хотілося відкрити скриньку Пандори, за фактом вийшло відкрити скриньку ганьби. Наш хвалений "Кинджал" за фактом виявився тупим складаним ножичком, який, як з'ясувалося, не зміг відкрити американську консервну банку. Цю міць ми хотіли продемонструвати всьому світу? Якщо так, у нас вийшло. Тепер усі знають, що таких "Кинджалоговнет" є тільки у нас. Якщо ні, то навіщо заарештували розробників цих киндЖАЛЬНИХ ракет? Думаю, не для того, щоб погладити їх по боєголовці".

Висловився у пародії "Стрєлков" і загалом про перебіг путінської "спецоперації":

"Для того щоб вона закінчилася, її треба хоча б почати. А ми, як заявив "найнебезпечніший дурень у світі", ще навіть нічого і не починали. А якщо й почнемо, то з такими дурнями навряд чи щось закінчимо. Один он дурень із Держдуми запропонував відправляти на фронт бездомних собак. А що, породисті зеки вже закінчилися? Для чого це робиться? Щоб потім у разі провалу "СВО" всіх собак повісити на собак? Інші дурні пропонують навчити орлів перехоплювати дрони. Цікава думка. А якщо цей орел випадково побачить у небі наш "Орлан" і, не дай боже, ще у шлюбний період? Хто тоді висиджуватиме ці безпілотні яйця? Хоча, з іншого боку, це може бути й добре: у нашої армії з'являться хоч якісь яйця. А далі що? Може, ми взагалі всю нашу фауну на фронт відправимо? Дуже зручно! Кроти ритимуть окопи, корови мінуватимуть поля, п'явки лікуватимуть тяжкопоранених, а скунс постійно смердітиме, що йому не вистачає боєприпасів. І цією другою зграєю світу командуватиме не хто інший, як оленяр".


Раніше Стрєлков вийшов із себе через заяву Пєскова про "СВО".

Ми також писали, що Стрєлков зажурився від побаченого на "параді перемоги" у Москві: "Нам цю війну не виграти".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини