26 січня 2024, 13:44

Співак Коля Серга висловився про мобілізацію українських блогерів: "Якщо їм повістка прийде, пройти КМБ"

Серга вважає, що блогери не мають бути винятком і повинні стати на військовий облік у ТЦК нарівні з іншими громадянами.

Співак Коля Серга висловився про мобілізацію українських блогерів: "Якщо їм повістка прийде, пройти КМБ"

Відомий музикант Коля Серга, який служить в українському війську з початку повномасштабної війни, висловив думку про необхідність мобілізації блогерів, інформує "24 канал".

Микола вважає, що блогери, як й інші медійні особистості, не мають бути винятком: їм потрібно стати на військовий облік нарівні з іншими громадянами України. Також артист запропонував, щоб вони брали активну участь в українському опорі окупантам, пройшовши військову підготовку.

"Блогери можуть мілітаризуватися, підключатися до українського опору не тільки частиною свого часу, а як і всі, хто залучений до оборони, буде включатися по повній. Вони могли б піти стати на облік, показати свою свідомість. Якщо їм повістка прийде, то пройти на КМБ (курс молодого бійця - ред.) і чекати розподілу", - наголосив співак.

Крім того, Коля Серга згадав Михайла Лебігу як приклад блогера, який активно збирає кошти на потреби української армії, та вважає, що блогери, маючи значний вплив у соціальних мережах, можуть зробити ще більше, взявши участь в обороні країни.

Нагадаємо, раніше Коля Серга запропонував покарання для Гринкевичів.

Також Серга згадав найнебезпечніші моменти за півроку служби у ЗСУ.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини