1 жовтня 2021, 15:06

Як позбутися головного болю без таблетки: нутриціолог назвала три топ-засоби

Як зазначила нутриціолог Надя Андрєєва, причини головних болів можуть бути різними. Саме з цього приводу найчастіше звертаються до експертів.

Як позбутися головного болю без таблетки: нутриціолог назвала три топ-засоби

Головні болі можуть бути настільки виснажливими, що вимикають з життя на кілька годин, а деяких і на більш тривалий час.

У своєму Instagram нутриціолог Надя Андрєєва зазначила, що дуже важливо зрозуміти кожному з тих, у кого є ця проблема, природу її виникнення.

"Це може бути стрес, зневоднення, напруга у шийному відділі, зациклені у коло негативні думки, гіпоксія, дефіцит магнію, високий кров'яний тиск, алергія на деякі продукти, які регулярно зустрічаються у вашому раціоні", - зазначила експерт.

Вона додала, що у залежності від причин головного болю підходи до його позбавлення теж можуть бути різними.

"Я не вірю у рятівну таблетку від усього та відповідну всім, але, згідно з великою кількістю досліджень, все ж є засоби, які можуть полегшити біль майже будь-якої етіології. Звичайно, це не скасовує необхідність шукати початкову причину болю", - пише нутриціолог.

На першому місці у списку топ-засобів Андрєєва називає магній, що допомагає знизити не тільки частоту нападів головного болю, але і їх інтенсивність, причому бажано пройти курс лікування: 600 мг цитрату магнію у день мінімум 12 тижнів.

На другому місці вітамін D. Нутриціолог радить 2000-6000 МО у день мінімум 12 тижнів.

Згідно з дослідженнями, профілактичний прийом вітаміну D (4000 МО у день) протягом 24 тижнів знизив частоту мігрені та тривалість головного болю у пацієнтів у віці від 18 до 65 років у порівнянні з плацебо.

Завершує список топ-засобів від головного болю коензим Q10. Андрєєва рекомендує 100-400 мг у день мінімум 12 тижнів профілактичного лікування.

Жінки, які не перебувають у стані менопаузи та не страждали від мігрені, після прийому цього засобу відзначали не тільки зменшення частоти болів, але і їх тяжкості, а також тривалості.

Раніше нутриціолог назвала топ-продукти, які обов'язково мають бути у раціоні, щоб наші судини були у нормі та не спричиняли людині неприємностей.

Нагадаємо про рецепт чаю, який допомагає відновитися після перенесеного коронавірусу. У його складі 9 компонентів, вони прискорюють відновні процеси у легенях і в інших органах дихання, підвищують імунітет й ін.

Автор: Надежда Никитина

Останні новини