11 жовтня 2021, 10:44

Яремчук потролив пресаташе збірної України після гри у Фінляндії

Після перемоги збірної України над Фінляндією нападник "Бенфіки" Роман Яремчук дозволив собі парочку гострих жартів у бік пресаташе збірної України.

Яремчук потролив пресаташе збірної України після гри у Фінляндії

У суботу, 9 жовтня, збірна України у рамках відбору до ЧС-2022 обіграла на виїзді збірну Фінляндії з рахунком 2:1. Автором одного з голів був нападник португальської "Бенфіки" Роман Яремчук.

Після переможної виїзної гри усі гравці збірної України перебували у гарному настрої та дозволили собі жарти та тролінг на адресу як тренера збірної, так і пресаташе, інформує YouTube-канал vZbirna.

Джерело повідомляє, що пресаташе збірної України Олександр Гливинський вирішив поспілкуватися з футболістами збірної в Україні після повернення гравців з Гельсінкі.

Спочатку Гливинський звернувся до Яремчука з питанням, хто, на його думку, був найкращим гравцем матчу. Той, не замислюючись, назвав головного тренера Петракова.

Після цього пресаташе з аналогічним питанням звернувся до Зубкова, однак той назвав "ліву ногу" на трибуні стадіону у Гельсінкі.

Яремчук засміявся та заявив, що після таких коментарів у Гливинського, швидше за все, "голова спітніла". Нагадаємо, що прес-аташе лисий.

У кінцевому підсумку гравці заявили, що перемога була дуже важливою на шляху до ЧС-2022, проте попереду ще два матчі.

12 жовтня збірна України у Львові прийме Боснію і Герцоговину.

Раніше ми повідомляли, що після перемоги "Бенфіки" над "Спартаком" Роман Яремчук відмовився давати інтерв'ю росЗМІ російською мовою.

Нагадаємо, після перемоги над Фінляндією Петраков сказав гравцям збірної, що ця перемога знеціниться, якщо не буде обіграна Боснія і Герцоговина.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини