8 листопада 2021, 20:20

Феншуй-прогноз до кінця року: що потрібно зробити і чого уникати у сприятливі дні місяця Земляної Свині

Феншуй-прогноз на листопад і грудень розповість про те, у які дні слід позбавлятися старого, а коли братися за нові справи, щоб місяць був удалим.

Феншуй-прогноз до кінця року: що потрібно зробити і чого уникати у сприятливі дні місяця Земляної Свині

Фахівці з феншуй зробили прогноз на листопад і поділилися інформацією про те, у які дні рекомендується очистити житло від старих речей. Повідомляють, коли слід братися за нові починання, щоб вони принесли бажаний результат.

Про це повідомляє Діалог.UA, посилаючись на сайт art-fenshui.ru.

Найсприятливішими з усіх боків до кінця року будуть такі дати: 15, 24 та 27 листопада.

15 і 24 листопада саме час провести генеральне прибирання вдома. Важливо зібрати усе непотрібне, старе, зламане і невикористовуване та викинути на смітник. Хороші речі можна подарувати тому, кого вони потішать. чи віддати до соціальних служб.

Позбавляючись старого, робіть це без жалю, адже це найкращий спосіб очистити енергетику житла від негативу. У ці дні є сенс записатися до перукаря чи косметолога, тому що будь-які процедури краси будуть вдалими.

Якщо стосунки не склалися, то розірвати їх мирно та без скандалу рекомендується саме 15 чи 24 листопада. Можна сісти на дієту або почати вести здоровий спосіб життя. Єдиним винятком, для кого ці дати будуть нейтральними, — народжені у рік Коня.

15 та 27 листопада зірки зійдуться так, що потрібно впроваджувати у життя нові ідеї та плани. Саме час зайнятися тим, що хочеться зробити справою номер один у своєму житті на найближчий час. Прогноз не діє на народжених у рік Півня.

Несприятливі дні: 6, 10, 17, 19, 22 та 29 листопада, а також 4 грудня.

Тяжким днем для усіх буде 6 листопада. Ненайкращий момент для знакових подій у житті. Весілля та новосілля краще перенести на іншу дату.

10 та 22 листопада, а ще 4 грудня слід менше працювати та більше відпочивати. Бажано знизити свій життєвий темп, але час завершити все давно розпочате.

Щоб не зіштовхнутися з несподіваними перешкодами, краще не братися за нові починання 17 та 29 листопада.

Місячне затемнення 19 листопада принесе непередбачені перепони на шляху до поставленої мети. Найкраще, що можна зробити, перечекати.

4 грудня – чергове затемнення, але тільки сонячне, що стане приводом знизити активність. Важливо виявити уважність та акуратність, щоб не ризикувати своїм життям і здоров'ям.

Раніше ми повідомляли про те, кому Китайський гороскоп обіцяє у листопаді багатство та процвітання.

Китайський гороскоп попереджає 3 знаки зодіаку про те, що у листопаді потрібно виявити завзятість і рішучість. Дізнатися про це можна з нашого матеріалу.

Рекомендуємо прочитати у нашій публікації, хто розбагатіє у листопаді згідно з Китайським гороскопом.

Автор: Алина Романенко

Останні новини