11 листопада 2021, 16:34

Не ображайте Чорного Тигра: чого не варто дарувати на Новий 2022 рік

Астрологи розповіли, що можна і чого не варто дарувати на Новий 2022 рік, щоб не образити та не роздратувати Чорного Тигра.

Не ображайте Чорного Тигра: чого не варто дарувати на Новий 2022 рік

Новий рік за Китайським календарем щоразу припадає на іншу дату. У 2022 році настане рік Чорного, або, як його інакше називають, Водяного Тигра. Відомо, що на Сході його святкуватимуть 1 лютого. Важливо знати, що можна і чого не варто дарувати цього дня, щоб не спричинити неприємності, образивши Тигра.

Про це повідомляє Діалог. UA.

Найголовніше, слід спочатку добре продумати, а потім заздалегідь купити всі подарунки. Бігати магазинами за день до урочистостей втомливо і непрактично. Мудрому та розважливому Тигру не сподобається, якщо комусь презентують непотрібні дрібнички, милі, але марні сувеніри та неякісні речі.

Якщо немає можливості купити щось значуще чи потрібне, то краще нічого не дарувати. Погана прикмета – дарувати парфуми. Символ майбутнього року може роздратуватися на подібний подарунок. Парфумерію у будь-якому випадку можна дарувати тільки найближчій людині, якщо знаєте її уподобання.

Традиційний набір – шампуні, гелі для душу та лосьйон після гоління – також не підійдуть. Їх можна подарувати 31 грудня, але не 1 лютого, коли Тигр вступить у свої права. І жодних кальянів, електронних сигарет, спиртних напоїв, навіть дорогих та елітних.

Краще не дарувати нічого такого, що зазвичай асоціюється зі шкідливими звичками. Ще гірше – статуетки з котами. Хоча тигр і з сімейства котячих, він все-таки серйозний хижак і може розсердитися на те, що його недооцінюють. Якщо й дарувати символ року, то саме фігурку тигра, а не милого котика.

Раніше ми повідомляли, кому пощастить у 2022 році згідно з Китайським гороскопом.

Нагадаємо, на кого чекає фантастичне везіння у 2022 році за прогнозом Павла Глоби.

А також Павло Глоба розповів, кому зірки допоможуть у 2022 році заробити більше грошей.

Автор: Алина Романенко

Останні новини