31 грудня 2021, 17:00

Тишкун пояснила своє відкрите вбрання під час фотосесії з уже звільненим Гарбаруком і Садовим

Христина Тишкун назвала своє вбрання протестним проти ґендерної нерівності та проявів сексизму.

Тишкун пояснила своє відкрите вбрання під час фотосесії з уже звільненим Гарбаруком і Садовим

У Мережі активно обговорюють наряд Христини Тишкун і відставку заступника міністра освіти та науки Ігоря Гарбарука. Напередодні винуватця "торжества" вирішила розставити всі крапки над "і". Вона заявила, що ніколи не була помічницею Гарбарука, а її сукня – протест суспільству.

Сьогодні, 31 грудня, на телеканалі "1+1" у програмі "Сніданок з 1+1" Тишкун розповіла, навіщо на зустріч із градоначальником Львова одягла таку відверту сукню.

Дівчина почала з того, що вона не є державним службовцем і навіть працівником Міністерства освіти, як їй це приписують ЗМІ. До Львова вона поїхала не на офіційний візит. Із Ігорем Гарбаруком вони працювали над спільним проектом. Вона виступала з боку медійності та комунікації.

Вона народилася у Львові та вирішила з'їздити з Гарбаруком у це місто. У жодній діловій зустрічі вона участі у Львові не брала, проте завжди мріяла зустрітися з Андрієм Садовим.

Тишкун чудово розуміє, що її сукня викликала хвилю критики та невдоволення. Проте, за її словами, вона її надягла на знак протесту проти проявів сексизму та гендерної нерівності.

Христина зізналася, що звільнення Гарбарука з посади на їхній дружбі не позначилося.

25 грудня у Мережі з'явився знімок зі Львова, на якому поряд із Садовим і Гарбаруком стояла таємнича незнайомка у відвертій сукні. Згодом з'ясувалося, що на фото 27-річна юристка Тишкун, яку представили як помічницю Гарбарука. Відразу після інциденту Кабмін звільнив Гарбарука з посади.

Пізніше чорну скандальну сукню Тишкун продали на аукціоні за 1 тисячу доларів. Лот придбав адвокат Євген Лосовський. Усі отримані кошти підуть до Херсонської клінічної лікарні ім. Євгенія Карабелєша.

Раніше ми повідомляли, що одразу ж після скандалу у Львові у Мережі спливли нові відверті знімки Тишкун.

Нагадаємо, колишня дружина Ігоря Гарбарука після скандалу зі знімком у Львові заявила, що вона повністю на боці ексчоловіка.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини