12 січня 2022, 17:02

ЗМІ: у льодовому шоу Навки у Москві загинула людина – дружина Пєскова мовчить про трагедію

У московському палаці спорту "Мегаспорт" загинув робітник, який брав участь у розборі декорацій льодового шоу Тетяни Навки.

ЗМІ: у льодовому шоу Навки у Москві загинула людина – дружина Пєскова мовчить про трагедію

Льодове шоу дружини прессекретаря президента РФ Татьяни Навки сколихнула трагедія: там загинув робітник, який брав участь у розборі декорацій.

Про трагедію повідомив російський новинний Telegram-канал Readovka. Офіційних підтверджень зараз немає. Навка мовчить.

Інцидент трапився ще минулого тижня, 9 січня. Під час розбору декорацій шоу "Лебедине озеро" зірвалася балка та придавила 51-річного робітника. Чоловік не вижив.

Слідчий комітет РФ вже розпочав кримінальну справу за цим фактом.

Сама Навка мовчить про загибель співробітника, хоча з моменту трагедії минуло три дні. Дружина Дмитра Пєскова за цей час вже опублікувала на своєму офіційному обліковому записі в Instagram кілька хвалебних постів про льодове шоу, проте у них вона жодного разу не згадала про покійного.

Readovka звернула увагу на те, що шоу Навки активно фінансується коштом державних компаній. У нього вклалися РЖД (10 млн руб.), Аерофлот (14 млн руб.), Сбер, РІА "Новини", "Норнікель" і "Фосагро". Особисто президент РФ Володимир Путін рекламував "Лебедине озеро" дружини Пєскова.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що молодшій дочці Пєскова присудили "нез'ясовну" перемогу після скандалу, вчиненого матір'ю Навкою.

Ми також писали, що Навка передбачила Заходу "глухий кут" через чоловіків у художній гімнастиці.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини