27 січня 2022, 15:20

Про що говорять наші хвороби: психологічні причини недуг

Причина кожної хвороби – певні емоції та почуття.

Про що говорять наші хвороби: психологічні причини недуг

У світі все змінюється, зокрема і постулати традиційної медицини. В останні десятиліття надзвичайної популярності набуло дослідження психосоматики, яка показує вплив думок, емоцій і почуттів на виникнення різних хвороб. Кожен орган і кожна клітинка людського тіла безпосередньо реагують на зміни у психіці. Згадайте, як від страху пітніють долоні, а серце стукає так сильно, що ось-ось вистрибне з грудей. Це найпростіші приклади взаємозв'язку між психікою та фізіологією.

Проте є безліч праць, у яких автори пов'язують кожну хворобу з певним типом світосприйняття, емоціями та почуттями. Пропонуємо дізнатися, за що саме відповідає та чи інша частина тіла.

Голова

Головні болі вказують на велику кількість думок і роздумів. Не дивно, що на це захворювання часто страждають високоінтелектуальні люди. Крім того, мігрень може докучати при низькій самооцінці, страхах, почутті провини та постійному придушенні емоцій.

Волосся

Волосся – це символ сили та життєвої енергії, тому їх випадіння, тьмяність, ламкість, раннє посивіння свідчать про стрес, розпач і безпорадність. Крім того, волосся безпосередньо пов'язане з космічною енергією, тому невіра у допомогу згори або гординя теж можуть призводити до проблем із шевелюрою.

Шия

На фізіологічному рівні шия з'єднує голову з тілом, на метафізичному це означає зв'язок розуму та почуттів, духовного та матеріального. Якщо є проблеми з шиєю, то перше і друге явно не у злагоді. Також хвороби шиї свідчать про відсутність гнучкості: людина біжить від проблем, бачить лише біле та чорне, не хоче адаптуватися під ситуацію.

Очі

Очі символізують здатність ясно бачити минуле, сьогодення та майбутнє. Короткозорість вказує на страх перед майбутнім і зайву концентрацію на самому собі. Виходить, що людина буквально не бачить далі свого носа. Далекозорість показує невміння жити у теперішньому та нездатність дивитися на ситуацію загалом. Часто далекозорі люди надмірно орієнтуються на інших, а себе ставлять на останнє місце.

Зуби

Зуби символізують рішучість, тому карієс і проблеми з яснами вказують на те, що людині не вистачає сміливості. Проблеми із жувальними зубами – це неприйняття життєвих ситуацій.

Рот і губи

Хвороби ротової порожнини безпосередньо пов'язані з образами, а також прийняттям нових ідей. При цьому губи відбивають нашу чуттєву природу. Якщо людина страждає на тріщини губ, значить її душу роздирають протилежні почуття, якщо ж з'являється герпес, отже є прагнення покарати себе за виявлену чуттєвість.

Спина

Спина – це опора життя, тому проблеми з нею говорять про відсутність психологічної підтримки, невміння спертися на себе.

Раніше лікар пояснив, чому гнів негативно впливає на здоров'я.

Також лікар перерахував продукти, які шкодять красі та молодості шкіри.

Нагадаємо, лікар назвав перші ознаки цукрового діабету.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини