16 серпня 2022, 07:45

Новинки російського форуму "Армія – 2022": робот-пес з гранатометом – копія робопсів з AliExpress

Росія презентує військову техніку, конструкція якої нагадує продукцію з AliExpress

Новинки російського форуму "Армія – 2022": робот-пес з гранатометом – копія робопсів з AliExpress

Сьогодні, 15 серпня, у Росії пройшов форум "Армія у 2022". На ньому були представлені нові приклади озброєння. Серед усієї різноманітності продукції увагу присутніх привернув оригінальний дослідний зразок у робот-собака.

Це нововведення стало об'єктом уваги ЗМІ. Примітно, що новинка форуму дуже нагадує роботів, які пропонує своїм покупцям китайський торговий майданчик AliExpress.

У ході презентації розробники новинки компанія "Інтелект Машин" розповіли про те, що зразок М-81 у роботизований комплекс, може використовуватися для прицільної стрілянини, а також виконувати бойові завдання щодо проведення розвідки, доставки медикаментів, роботи у надзвичайних умовах.

"Лінійка продуктів відрізняється актуальним технологічним виглядом, необхідним для виконання завдань у бойових умовах. У конструкції робота використані принципи біоніки", - зазначається у характеристиках, які представлені у ЗМІ.

У той же час при уважному розгляді можна виявити, що конструкція робота надто вже нагадує пропозиції, представлені у каталозі відомого китайського магазину.

Раніше повідомлялося, що у Росії на тлі дефіциту запчастин, спричиненого впливом санкцій, стрімко зростає кількість автомобільних крадіжок.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини