28 вересня 2022, 08:31

У Росії боєць Дацик, який пообіцяв повалити Путіна, розправився з другом Кадирова

Довгоочікуваний бій закінчився нищівною поразкою кадировського підлабузника Олександра Омеляненка.

У Росії боєць Дацик, який пообіцяв повалити Путіна, розправився з другом Кадирова

У Москві на турнірі Hardcore Boxing відбувся поєдинок двох ветеранів єдиноборств Рудого Тарзана В'ячеслава Дацика й Олександра Grim Reaper Омеляненка. Відео бою з'явилося на хостингу "Ютуб".

Обидва бійці мають дуже скандальну славу, але при цьому Олександра Омеляненка було звинувачено ув зґвалтуванні й інших досить неприємних справах. У Дацика "послужний список" в основному складається з бійок, провокаційних заяв, нелегальних перетинів кордону та розбою. Крім того, В'ячеславу ставили діагнози, які свідчили про психічні розлади. Втім, останніми роками Рудий Тарзан постарався зав'язати із кримінальним минулим і знову зайнявся спортом.

Цікаво, що у 2019 році Дацик виступив на антиурядовому мітингу у Петербурзі та пообіцяв повалити Путіна.

Що стосується Омеляненка, то він, як і його старший брат Федір, "кримнашисти" та затяті прихильники Путіна, а Олександр ще й друг Рамзана Кадирова: він всіляко розхвалював його та ще й брав участь у фрико-бою з головою Чечні, при цьому практично не бив.

Бій, який проходив за правилами боксу, виявився дуже коротким: лише 13 секунд. Омеляненко пішов в атаку, але Дацик провалив суперника, що летить на нього, змусив притиснутися до сітки, після чого завдав пару ударів. Перший потрапив на захист, а другий - прямо у щелепу кадировського друга. У результаті важкий нокаут, після якого Ємельяненко досить довго приходив до тями.

Нагадаємо, український боксер Олександр Усик після бою з Ентоні Джошуа зробив різку заяву про Путіна.

Як повідомлялося раніше, у соціальних мережах спалахнув скандал у зв'язку з поведінкою російських ЗМІ щодо перемоги українського боксера.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини