24 грудня 2022, 07:56

Що не так із мілітарі-стилем Зеленського на зустрічі з Байденом: думка експерта з етикету

Анна Чаплигіна вважає, що загальноприйняті правила доречні у стандартних ситуаціях, але не під час тривалих довгий час бойових дій.

Що не так із мілітарі-стилем Зеленського на зустрічі з Байденом: думка експерта з етикету

Мілітарі-стиль президента України Володимира Зеленського під час візиту до Сполучених Штатів є сміливим і правильним рішенням в умовах війни з окупантами з РФ. Таку думку висловила у соціальній мережі Facebook Анна Чаплигіна, експертка з етикету та моделювання поведінки.

На її думку, у тій ситуації на тлі тривалої кровопролитної війни в Україні якраз не дуже доречним виглядав би на Зеленському саме діловий костюм.

"Що не так з одягом Зеленського? Відповідь - нічого. Це сміливе й ідеально точне рішення за унікальних умов унікального завдання", - написала вона.

Експертка з етикету додала, що загальноприйняті правила доречні у звичайних, стандартних ситуаціях.

"А якщо хоча б один параметр завдання змінився, готові рішення не працюють. Потрібно знайти нове рішення, розуміючи принципи його пошуку", - вважає Чаплигіна.

За словами Анни, мінімального принципу ділового характеру одягу Зеленського було дотримано.

"Лікті, коліна, стопи, груди - все тіло закрите. Він не у футболці та шортах поїхав до Америки. Фактура та колір говорять про завдання та їхній характер - військові. І одна деталь дуже важлива - герб на грудях. Усе. Нічого зайвого або випадкового", - резюмувала експерт.

Нагадаємо, у середу, 21 грудня, президент України Володимир Зеленський прилетів до Вашингтону на зустріч з американським лідером Джо Байденом. Примітно, що він був не у діловому костюмі, як зазвичай політики проводять зустрічі, а в одязі захисного кольору, що дуже нагадує за виглядом військовий. На грудях його було видно вишивку у вигляді тризуба, Герба України.

Під час звернення до конгресменів Зеленський наголосив, що США виділяють свої гроші не як благодійність, а як інвестицію у глобальну демократію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини