1 січня 2023, 21:15

Ані Лорак раптово перервала мовчання про війну в Україні та зробила заяву українською

Співачка зізналася, що страх, гнів і безсилля через ракетні удари по Україні затьмарили святковий момент у новорічну ніч.

Ані Лорак раптово перервала мовчання про війну в Україні та зробила заяву українською

Українська співачка Кароліна Куєк, яка будує кар'єру у Росії, більш відома як Ані Лорак, раптово перервала мовчання про війну в Україні.

Артистка опублікувала у своєму Instagram-акаунті пост українською мовою, у якому розповіла про спілкування у новорічну ніч із братом, який перебуває в Україні та, як й інші українці, був змушений на свято ховатися від чергового ракетного обстрілу з боку РФ.

Кароліна не використовувала слово "війна" у своєму повідомленні. При цьому вона заявила, що минула ніч принесла для неї роздвоєні почуття: їй було боляче спілкуватися з братом, коли він із пляшкою Jack Daniels переховувався у підвалі під гуркіт бомб.

"Страх, гнів і безсилля від усієї цієї ситуації затьмарили момент, який мав би стати святом", - написала вона.

Насамкінець виконавиця висловила сподівання, що рік, який настав, дасть змогу "об'єднатися за столом із сім'ями".

Після початку повномасштабної війни в Україні Ані Лорак не робила жодних заяв, які б засуджували дії РФ, але опублікувала у березні пост, у якому заявила, що "в Україні триває убивча та руйнівна війна", закликавши зупинити її.

Потім співачка на тривалий час зникла із соцмереж, перестала давати концерти у Росії та з'являтися на російському ТБ.

У жовтні РНБО України ввела персональні санкції щодо низки представників українського шоу-бізнесу, які вважали за краще продовжити свою творчу діяльність у Росії. Серед них опинилася й Ані Лорак.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини