9 січня 2023, 13:06

Новий скандал у НОК України: "ветеран" Олімпійського комітету Кравченко перейшов на бік РФ – відео

Ексглава Луганського відділення НОК України Микола Кравченко здивував багатьох, підтримавши російських окупантів на новорічному корпоративі.

Новий скандал у НОК України: "ветеран" Олімпійського комітету Кравченко перейшов на бік РФ – відео

Колишній голова Луганського відділення Національного олімпійського комітету України, а нині почесний член НОК Микола Кравченко розчарував багатьох шанувальників українського спорту, відкрито перейшовши на бік російських загарбників, інформує Діалог.UA.

В Інтернет потрапило відео, як Микола Михайлович, виступаючи 28 грудня 2022 року в окупованому Луганську на новорічному корпоративі у так званому "Клубі альпіністів ЛНР", виголосив тост, у якому розсипався хвалебними одами на адресу Російської Федерації.

"2022 рік - дивовижний і вдалий рік з чудовими святами та торжеством душі та свідомості про те, що ми стали громадянами Російської Федерації", - сказав відомий спортивний чиновник.

Зважаючи на все, окупація України та загибель величезної кількості людей для Кравченка — це "чудові свята".

Варто зазначити, що після захоплення Луганська росіянами та "ЛНРівцями" у 2014 році Микола Кравченко аж до 2022 року вдавав, що залишається на боці України. Він продовжив очолювати Луганське відділення НОК України та перереєстрував організацію у Кремінній (це місто тоді ще не було під окупацією РФ).

Крім того, Кравченко часто з'являвся у Сєвєродонецьку й інших містах, які перебувають під контролем України, та наголошував на тому, що він не зрадив свою країну.

У 2020 році Кравченко, який обіймав посаду голови Луганського НОК понад 20 років, був переобраний, проте залишився почесним членом НОК України та продовжив брати участь у заходах та конференціях, що проводяться цією організацією.

Українські громадяни, які добре знали Миколу Михайловича, були дуже розчаровані його тостом, розміщеним у Мережі. Вони відзначили чудову акторську гру Кравченка протягом багатьох років війни, а також не менш "чудовий" цинізм цієї людини.

Нагадаємо, Роман Зозуля обурився засиллям колишніх "регіоналів" у НОК України.

Як раніше повідомлялося, призначення скандального депутата від "ОПЗЖ" Нестора Шуфрича до членів Національного олімпійського комітету викликало хвилю обурень громадськості.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ! Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини