23 січня 2023, 14:00

"Що ти робиш?" – Гордон висловився про відому співачку, "корінну киянку", яка стала пропутінською

Дмитро Гордон поділився своєю думкою про співачку Любов Успенську, яка все життя говорила про любов до Києва, а потім раптом почала співати дифірамби Путіну.

"Що ти робиш?" – Гордон висловився про відому співачку, "корінну киянку", яка стала пропутінською

Український журналіст Дмитро Гордон зізнався, що у його житті багато чого пов'язано зі співачкою Любов'ю Успенською. "У нас було багато зустрічей поза концертами, багато інтерв'ю. Я дуже любив її пісні. Вона прекрасна виконавиця, неповторна, унікальна. Вона корінна киянка. Її дитинство та юність пройшли у Києві, тут вона співала у ресторані "Столичний" на Хрещатику, який уже знесли. Київ - це її любов, і вона завжди про це говорила. І вона приїжджала давати концерти в Україну весь цей час, усі 8 років з 2014 року. І раптом на день народження Путіна вона виступає та каже привітання: "Дорогий Володимире Володимировичу!""" - з подивом висловився Гордон про співачку в інтерв'ю Василю Голованову, яке можна подивитися на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".

Також, як зазначив журналіст, Успенська не була в окупованому Криму, при цьому вона є громадянкою США. Але на 8-му місяці повномасштабної війни, в якій РФ бомбардує її рідне місто  та рідну країну, вона раптом привітала Путіна з днем народження.

"А потім вона далі пішла. Почала співати пісню про Росію та сказала, що чекає з нетерпінням, коли буде громадянкою РФ. А потім, судячи з усього, вже нею і стала. Ну що я можу про неї сказати? Або вона спилася, або "снаркоманилась", або "об'ідеотилася". Я не знаю, що з нею сталося, як і з Лолітою Мілявською", - зазначив Гордон.

Нагадаємо, Дмитро Гордон обурився вчинком української співачки-зрадниці: "Впасти та не встати".

Раніше Дмитро Гордон "пройшовся" по російських артистах і пропагандистах: "Він чистий ідіот".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини