16 лютого 2023, 08:08

"Говори зі мною нормальною російською мовою", – Колесник розкрив подробиці бійки з гравцями "Шинника"

Футболісти ярославського "Шинника" неправильно повелися з персоналом готелю та спровокували бійку з гравцями "Миная".

"Говори зі мною нормальною російською мовою", – Колесник розкрив подробиці бійки з гравцями "Шинника"

14 лютого українські та росЗМІ облетіла новина з Туреччини, де в одному з готелів Анталії сталася бійка між футболістами "Миная" та "Шинника". Унаслідок НП постраждало четверо гравців російського клубу, яких уже 15 лютого персонал готелю виселив з їхніх номерів.

Учора, 15 лютого, український футболіст "Миная" Данило Колесник поділився подробицями бійки, інформує Антон Геращенко на своїй сторінці у Telegram-каналі.

Як виявилося, футболіст "Шинника" трохи перебрав з алкоголем і пішов у жіночий туалет. Там його знудило та він зажадав від прибиральниці прибрати за ним. Говорив він російською мовою, а жінка відповідала тому англійською. Зрештою призвідник конфлікту зажадав, щоб із ним спілкувалися "нормальною російською мовою". Цього вже не витримав Колесник і вивів гравця "Шинника" на розмову. Однак швидко прибігла охорона готелю та втихомирила футболістів.

Після цього гравці російського клубу у ліфті стали вигукувати "Слава Росії", а також говорити неприємності на адресу українців. Це було останньою краплею, тому гравці "Миная" пішли на розбірки на третій поверх.

Як підсумок четверо російських футболістів дістали ушкодження різного ступеня тяжкості. У поліцію жодна зі сторін не зверталася. Наступного ранку адміністрація готелю виселила гравців "Шинника".

Раніше головний тренер "Миная" дав свій коментар щодо бійки його гравців із футболістами "Шинника".

А футболіст "Шинника" Семейкин з підбитим оком дав свій коментар бійки для росЗМІ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини