8 травня 2023, 14:16

"Нехай горять у пеклі!" – актриса зі "Сватів" Анна Кошмал прокляла своїх "дідуся" Добронравова та "бабусю" Кравченко

Анна Кошмал сказала, що дуже шкодує про свою участь у зйомках цього комедійного серіалу "Свати".

"Нехай горять у пеклі!" – актриса зі "Сватів" Анна Кошмал прокляла своїх "дідуся" Добронравова та "бабусю" Кравченко

Українська актриса Анна Кошмал, яка зіграла у серіалі "Свати" Женю Ковальову, прокляла своїх екранних "бабусь" Тетяну Кравченко та Людмилу Артем'єву, а також "дідуся" Федора Добронравова, що підтримали вторгнення військ РФ в Україну, передає Діалог.UA за матеріалами ЗМІ.

Крім того, Анна відверто зізналася, як тепер дуже шкодує, що знімалася у серіалі "Свати". Вона підкреслила, що ця комедійна теленовела створювалася "в інший час", коли Україна та РФ не були у ворожих відносинах, а зараз все зовсім по-іншому.

"Я була дружна з акторським складом, з Людмилою Артем'євою, Федором Добронравовим, Тетяною Кравченко, а тепер усі вони виступають за "спецоперацію"... нехай горять у пеклі", - сказала Кошмал.

Варто зазначити, що до війни серіал "Свати" був дуже популярний як у Росії, так і в Україні. Одним із його творців виступав Володимир Зеленський, який на той час, як відомо, був не президентом, а відомим комедійним актором і продюсером.

Зараз ситуація кардинально змінилася - в Україні фільм помітно втратив колишню популярність, а українці, які мали до нього відношення, намагаються не підкреслювати цей факт.


Нагадаємо, московські попи з УПЦ МП написали донос у поліцію на акторів "Кварталу 95" Кошового та Пікалова.

До речі, раніше зірка телесеріалу "Свати" Анна Кошмал перестала спілкуватися з колегами Федором Добронравовим і Тетяною Кравченко, які підтримали агресію РФ в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини