23 травня 2023, 15:33

Лідер рок-гурту Metallica Джеймс Гетфілд відвідав поранених солдатів ЗСУ у госпіталі – з'явилися кадри

Легендарна "Металіка" вкотре продемонструвала підтримку України як на словах, так і насправді.

Лідер рок-гурту Metallica Джеймс Гетфілд відвідав поранених солдатів ЗСУ у госпіталі – з'явилися кадри

Відомий на весь світ американський музикант, вокаліст і гітарист гурту Metallica Джеймс Гетфілд відвідав українських солдатів Ігоря Войного та Романа Денисюка у лікарні Vail Health, розташованій у США, пишуть ЗМІ з посиланням на Facebook Келлі Роріг, волонтера з благодійної організації Limbs for Liberty.

Роріг пише, що випадково зустріла Джеймса біля лікарні та запропонувала йому провідати українських військовослужбовців, які проходять тут реабілітацію після боїв з російськими окупантами. Рок-музикант із радістю погодився підтримати військових ЗСУ.

Гетфілд сфотографувався з українськими бійцями та побажав їм якнайшвидшого одужання.

"Це було несподівано. Я навіть не повірив спочатку, що це він... Було б непогано зустрітися з ним біля багаття, а не у лікарні", - так прокоментували візит фронтмена Metallica солдати ЗСУ.

До речі, гурт Metallica не вперше підтримує Україну та надихає наших співвітчизників у боротьбі з російськими загарбниками. Відомо, що торік "металісти" зібрали $1 млн для благодійного фонду, що допомогає українським біженцям.

Також відомо, що після вторгнення РФ в Україну музиканти гурту Metallica назвали російського диктатора Путіна "вірусом".

Нагадаємо, вокаліст російського рок-гурту "Бі-2" Єгор Бортник влаштував сеанс "екзорцизму" для Z-патріотів, назвавши їх убивцями.

Як раніше повідомлялося, актор із "Гри престолів" Джек Глісон (Джоффрі) приїхав до Києва, допоміг ЗСУ, отримав автограф від Залужного та почув сигнал повітряної тривоги.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини