26 липня 2023, 09:29

Горбунов після скандалу все одно зніме серіал, не за рахунок держави: "Ця історія не про Паравознюка!"

Продюсер Юрій Горбунов відмовився від 33 млн держфінансування свого проєкту та шукає кошти в інший спосіб для зйомки серіалу.

Горбунов після скандалу все одно зніме серіал, не за рахунок держави: "Ця історія не про Паравознюка!"

Український продюсер і телеведучий Юрій Горбунов після скандалу, що розгорівся в Інтернеті, написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, що все одно зніматиме серіал "СМТ Інгулець", але вже не за державні кошти.

Таким чином, 33,6 млн грн, які раніше Міністерство культури виділило на зйомки 24-серійного фільму, Горбунов не візьме.

"Ми вирішили відмовитися від держфінансування виробництва серіалу "СМТ Інгулець" з огляду на суспільну дискусію, що розгорнулася останніми днями", - написав продюсер.

Подякувавши українцям за підтримку та критику, Горбунов додав, що його продюсерська компанія прозоро виграла конкурс на держфінансування, але тепер шукатиме інші можливості, щоб зняти цей серіал і дати роботу своїй команді.

"Я як продюсер вірю у наш проєкт, в історію героїв проєкту. І ця історія не про Паравознюка!" - резюмував він.

Крім того, Юрій пообіцяв і далі підтримувати українську армію та виконувати функції волонтера.

Скандал у Мережі розгорівся у середині липня: користувачі обурилися, що продюсерська компанія Юрія Горбунова збирається за бюджетні гроші знімати серіал "СМТ Інгулець", при цьому прототипом одного з головних героїв нібито є одіозний український підприємець, власник ФК "Інгулець" Олександр Поворознюк.

Журналістка Олеся Бацман розкритикувала проект, написавши, що "за бюджетні гроші збираються знімати серіал про людину, яка неодноразово скоювала злочинні дії".

Як раніше повідомлялося, у Туреччині зі скандалом було зірвано концерт колишньої української, а нині російської співачки Ані Лорак.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини