12 вересня 2023, 18:01

Це важливо знати: яка звичка власників авто може "вбити" двигун

Нехтування одним нюансом може призвести до того, що в авто можуть заклинити поршні та будуть проблеми з сальниками.

Це важливо знати: яка звичка власників авто може "вбити" двигун

Автомеханік Скотті Кілмер попередив, що власники авто на бензинових і дизельних двигунах завдають шкоди двигунам машин, роблячи одну й ту саму помилку.

За його словами, якщо у двигун заливати занадто багато масла, то це може призвести до серйозних наслідків. По-перше, надлишок оливи може спричинити підвищений тиск у картері та пробиття сальників коленвала, пише Express.

По-друге, надлишок оливи може потрапити у камеру згоряння та призвести до погіршення свічок запалювання, утворення нагару та зниження потужності двигуна.

По-третє, надлишок оливи може призвести до перегріву та заклинювання поршнів, що може спричинити за собою серйозний ремонт або заміну двигуна, тому важливо дотримуватися рекомендацій виробника за об'ємом і якістю оливи, а також регулярно перевіряти її рівень і стан.

"Якщо у вас так багато масла, воно може забитися у поршнях і погнути поршневі штоки, через що вам знадобиться повний ремонт двигуна", - розповів Кілмер.

Експерт додав, що навіть незначне перевищення об'єму оливи у підсумку призведе до дорогого ремонту. У зв'язку з цим він закликав автомобілістів систематично перевіряти рівень оливи, щоб переконатися, що вона не перевищує ліміти. Саме для цього у баку і є спеціальні щупи.

Раніше ми публікували лайфхаки, які допоможуть водіям очистити фари машин і вберегти їх від запотівання.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини