7 грудня 2023, 15:51

"Ми маємо визнати..." – доктор Комаровський зробив резонансну заяву про українців

На сьогодні в Україні немає жодної психічно здорової людини, заявив лікар Євген Комаровський.

"Ми маємо визнати..." – доктор Комаровський зробив резонансну заяву про українців

Український лікар-педіатр вищої категорії та телеведучий Євген Комаровський вважає, що сьогодні в Україні всі люди мають певні порушення у психіці. "Ми маємо визнати, що на сьогодні психічно здорової людини в Україні немає. І наше головне завдання - здійснити психіатрично-психологічне сортування людей", - заявив лікар в інтерв'ю Дмитру Гордону.

На думку Комаровського, все населення країни необхідно поділити на три категорії: люди, які потребують допомоги психіатра; люди, які потребують допомоги психолога; люди, які у змозі допомогти собі самі.

"Біда полягає у тому, що це сортування не проводиться. Це й не дивно, адже у нас не вистачить ні психіатрів, ні психологів. Потрібно виводити процес на рівень марафону. Не новини мають охоплювати 90 % ефіру, а люди, які будуть розмовляти з людьми", - пояснив Комаровський.

Крім того, усім державним діячам, перед тим як зробити чергову заяву, потрібно враховувати соціальні аспекти того, що вони скажуть, підкреслив лікар. Це дуже важливо.

"Якщо у тебе є інформація, яка може занурити у песимізм 40-мільйонну країну, то думай перед тим, як відкрити рота та вимовити слова. На жаль, вони цього не розуміють і глибоко переконані, що все роблять правильно, хоча мені здається, що кожній публічній людині потрібно приставити по психологу", - сказав експерт.

Нагадаємо, Євген Комаровський назвав 14 причин голоду та розповів, як із ними боротися.

Також Євген Комаровський проаналізував виступ Путіна на "Валдаї": "Дуже сумно..."

Автор: Дарья Александрова

Останні новини