12 січня 2024, 10:30

"Це хамство та невігластво", – вокаліст ТНМК Фагот зізнався, яка ідея українського суспільства йому не до душі

Фронтмен гурту ТНМК Олег Михайлюта вважає, що не можна засуджувати захисників України за те, якою мовою вони говорять.

"Це хамство та невігластво", – вокаліст ТНМК Фагот зізнався, яка ідея українського суспільства йому не до душі

Кілька років тому вокаліст ТНМК Олег Фагот Михайлюта наразився на гучний хейт за незгоду з тезою про те, що Україну можна будувати тільки українською. Тоді музикант аргументував свою думку тим, що майже половина бійців АТО розмовляють російською.

Через роки артист залишився стояти на цій же позиції. В ексклюзивному інтерв'ю "РБК-Україна" Олег Михайлюта заявив, що жертвувати своїм життям заради української ідеї можна і французькою, і німецькою, і будь-якою іншою мовою.

"Якщо ти готовий віддати своє життя за Україну, то якою мовою ти це зробиш, уже неважливо", - сказав Фагот.

Коли ж ведуча згадала про скандал, що розгорівся нещодавно довкола Ірини Фаріон, артист наголосив, що хейт українських воїнів через російськомовність - це взагалі хамство та невігластво, а людина, що робить подібне, автоматично перекреслює всі свої плюси.

Однак подібна толерантність Михайлюти поширюється виключно на захисників України, які дійсно готові віддавати (і віддають) життя за Батьківщину. Своєю чергою, українські артисти, які співають російською, викликають у Фагота зовсім інші емоції. На його думку, такі люди роблять внесок у російську культуру, а отже долучаються до ворожої сторони, адже зараз ми бачимо, що все російське хоче знищити українське, тому таких артистів потрібно розцінювати як ворогів, переконаний фронтмен ТНМК.

Нагадаємо, мовний омбудсмен Тарас Кремінь розповів про покарання водія, який відмовився обслуговувати пасажирок українською мовою.

Раніше Ірина Фаріон потрапила у гучний скандал, образивши солдатів ЗСУ, які розмовляють російською мовою: "Ви сміття, яке вигребемо з країни неминуче".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини