20 жовтня 2021, 13:33

"Не провокуйте", – астролог розповіла про особливості повного Місяця 20 жовтня

Астролог Маргарита Хаматова розповіла про особливості повного місяця 20 жовтня 2021 року та нагадала про правила поведінки у такі дні.

"Не провокуйте", – астролог розповіла про особливості повного Місяця 20 жовтня

Зміни фаз Місяця впливають на емоційний стан людей. У повний місяць багато людей стають дратівливими, нервовими та навіть агресивними. Різко змінюється настрій, частіше виникають сварки та конфлікти, підвищується ризик травматизму й аварійність на дорогах.

Про це на своїй сторінці в Instagram написала астролог Маргарита Хаматова. Спеціаліст з небесних тіл попередила людей про можливу небезпеку, яка загрожує кожному у повний Місяць:

"Імпульсивність, різкість у вираженні емоцій, підвищена конфліктність, неуважність - те, що буде проявлятися в емоціях найбільше. Не варто приймати важливих рішень, максимально перенесіть їх на пізніше".

Астролог закликає зберігати спокій, уникати стресових ситуацій і неприємних людей, не піддаватися на провокації; застерігає від бажання ділитися секретами та планами навіть з близькими людьми. Не варто провокувати оточуючих і з розумінням ставитися до їх непередбачуваної поведінки.

"Овен такий хитрий, що може змусити щось сказати Вас бездумно та спровокувати конфлікт", - висловила свою думку астролог.

Експерт з зіркок нагадує про те, що у повний Місяць важливо проявити обережність і пильність за кермом і з електроприладами. Не тільки 20, але 21, 23, 24, 25, 28, 29 і 30 жовтня не підходить для того, щоб щось розпочинати, - саме час закінчити давно розпочате.

"Стережіться операцій 21, 28 і 30 жовтня. Стрижку на спадний Місяць теж краще не проводити. Сприятливі дні на спадний Місяць - 2 і 3 листопада, тому можете планувати будь-які починання у ці дні", - озвучила конкретні дати та поради щодо поведінки у такі дні Маргарита Хаматова.

Резюмувала вищесказане астролог радою закінчити всі важливі справи до 17 листопада, до затемнення.

Раніше ми писали про те, кого, на думку Павла Глоби, у 2022 році очікує фантастичне везіння, а їхнє життя зміниться на краще.

Рекомендуємо дізнатися, яким знакам зодіаку вийде втілити у життя свою мрію у другій половині жовтня, на думку Павла Глоби.

Чия доля зміниться на краще у листопаді, згідно з прогнозом Павла Глоби, читайте у нашій публікації.

Автор: Алина Романенко

Останні новини