21 січня 2022, 07:51

Президент ФБУ Продивус відзначився неоднозначним відео з Москви, звернувшись до українців і росіян

Голова ФБУ Володимир Продивус в обіймах президента AIBA Умара Кремльова передав привіт українцям і росіянам, назвавши їх "єдиним народом".

Президент ФБУ Продивус відзначився неоднозначним відео з Москви, звернувшись до українців і росіян

Президент Федерації боксу України Володимир Продивус записав спільне відео із колегою з Міжнародної асоціації боксу (AIBA) Умаром Кремльовим.

У ролику, опублікованому на Telegram-каналі "Український Діалог", задоволені чиновники весело проводять час, обіймаються та передають привіт усім жителям України та Росії, називаючи їх "єдиним народом".

У Мережу запис виклав Кремльов, пояснюючи, що цим відео показує всім, як "бокс об'єднує".

"Бачите? Росія разом з Україною. Ми тут разом. Всім привіт. Беріть приклад. Ми ж єдиний народ?" – запитує у співрозмовника росіянин, на що Продивус погоджується, підкреслюючи, що українці та росіяни – "єдині слов'яни, брати".

На момент запису чиновники перебували у столиці РФ.

Варто зазначити, що Продивуса в Україні називають "нелегітимним" президентом ФБУ, оскільки він довів ситуацію всередині федерації до "критичної точки". Таку думку на своєму Telegram-каналі висловив керівник Центрального штабу Національного Корпусу Максим Жорін.

На звітно-виборчій конференції 17 грудня 2021 року, яка переобрала Продивуса головою ФБУ, не було представлено делегатів від 14 обласних федерацій. З огляду на це ініціативна група відмовляється визнавати результати виборів.

Також серед висунутих Продивусу претензій значиться корупція у спорті та любов до "руського світу". Як відомо, він є екснардепом від Партії регіонів і неодноразово виступав із проросійськими позиціями.

Нагадаємо, непереможний український боксер-професіонал Олександр Усик визнав, що йому дорого обійшлася його позиція щодо російської агресії.

Раніше український боксер Берінчик фразою українською мовою потролив росіянина, якого побив під Києвом.

Повідомлялося, що російський боксер Чанієв відмовився від прапора Росії у бою з Берінчиком в Україні та знайшов заміну.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини